Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Stosowane technologie

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Anodex.pl

Działanie po stronie serwera

PHP i platformy na nim oparte - budowanie strony w oparciu o dynamiczne mechanizmy pozwala na polepszenie jej funkcjonalności, a także na zwiększenie atrakcyjności dla wyszukiwarek. Każdy wykonany projekt strony opiera się o obiektowo zorientowane PHP.

Działanie po stronie klienta

HTML5, CSS3 i JavaScript i pokrewne np. jQuery, Raphael - dynamicznie wyglądające strony to najlepszy sposób na zdobycie klienta. Proponujemy nowatorskie rozwiązania, które pozwolą wznieść się projektowanej stronie ponad konkurencję. Wielu klientów pyta nas strony WWW w oparciu o technologię Flash - my proponujemy rozwiązania z wykorzystaniem technologii JavaScript, CSS3 i HTML5 w celu zwiększenia dostępności strony i skrócenia czasu ładowania, a także pomaga w pozycjonowaniu strony.

Wygląd strony

Grafika dobrana do konkretnej witryny - styl i klimat powinny być przystosowane do tematyki witryny. Projektując stronę internetową poza doborem stylu graficznego należy uwzględnić jej dostępność. Każda tworzona przez nas strona jest przejrzysta i czytelna. Nie wykonujemy stron w oparciu o darmowe szablony - proponujemy zawsze rozwiązania dedykowane do Państwa działalności

Systemy zarządzania treścią

desi9n CMS, Wordress, Joomla, Drupal - zalecane dla stron, których treść będzie się często zmieniać (co kilka, kilkanaście tygodni). Wymagane dla portali z obsługą artykułów, komentarzy użytkowników itd. Do każdego systemu oferujemy szkolenie z zakresu jego obsługi. Każdemu klientowi udostępniamy instrukcję obsługi systemu w formie elektronicznej z możliwością wydruku (Plik PDF).

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing