Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Strony internetowe dla firm

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Suche Ściany

Strona internetowa pozwala otworzyć się firmie na zupełnie nowe horyzonty. Nawet mały lokalny biznes może zostać przeskalowany na globalne przedsięwzięcie dzięki odpowiedniej identyfikacji w sieci. Dzięki stronie internetowej mają Państwo możliwość poinformowania swoich klientów o godzinach otwarcia, zareklamowania nowych produktów lub usług, ogłaszania promocji lub ofert dla internautów. Potencjalny klient może bez trudu znaleźć Państwa stronę w wyszukiwarce internetowej, a to otwiera zupełnie nowe źródło pozyskiwania przyszłych lojalnych klientów.

  • statyczne strony - wizytówki (informacje o firmie, kilka podstron, umieszczenie zdjęć),
  • strony umożliwiające samodzielną edycji treści - systemy CMS z panelem administracyjnym wraz z instrukcją obsługi,
  • portale tematyczne - rozbudowane strony WWW skupione wokół danego tematu,
  • optymalizację strony pod kątem indeksowania strony w wyszukiwarkach - wyłącznie z wykorzystaniem metod na które pozwalają Google oraz inne wyszukiwarki (White SEO) - bez ryzyka nałożenia filtrów w wynikach wyszukiwania,
  • wsparcie techniczne po zakończeniu wdrożenia,

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie