Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Responsive Web Design

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Responsive Web Design - moda czy rzeczywistość? Strony dopasowujące się do rozdzielczości ekranu to pomysł wymyślony wiele lat temu, ale pojawienie się urządzeń mobilnych zmieniło sposób projektowania witryn. Dzięki mechanizmowi Media Query, który pojawił się w CSS można projektować układy graficzne zależne nie tylko od rozdzielczości ekranu, ale także od typu urządzenia! Daje to niesamowite możliwości dostosowania strony do urządzeń mobilnych przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności serwisu w wersji desktop. Obecnie RWD jest terminem nadużywanym - często stosowanie go nie jest przemyślane na etapie zbierania informacji o zawartości witryny i prowadzi to do nieprzewidzianych efektów.

Korzystając z usług desi9n.pl mają Państwo pewność, że stosowane rozwiązanie spełni oczekiwania Państwa, a także Państwa klientów. Zdarza się, że zamiast RWD lepszym rozwiązaniem staje się typowo mobilna wersja strony lub aplikacja oparta o Phonegap

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz