Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Responsive Web Design

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Responsive Web Design - moda czy rzeczywistość? Strony dopasowujące się do rozdzielczości ekranu to pomysł wymyślony wiele lat temu, ale pojawienie się urządzeń mobilnych zmieniło sposób projektowania witryn. Dzięki mechanizmowi Media Query, który pojawił się w CSS można projektować układy graficzne zależne nie tylko od rozdzielczości ekranu, ale także od typu urządzenia! Daje to niesamowite możliwości dostosowania strony do urządzeń mobilnych przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności serwisu w wersji desktop. Obecnie RWD jest terminem nadużywanym - często stosowanie go nie jest przemyślane na etapie zbierania informacji o zawartości witryny i prowadzi to do nieprzewidzianych efektów.

Korzystając z usług desi9n.pl mają Państwo pewność, że stosowane rozwiązanie spełni oczekiwania Państwa, a także Państwa klientów. Zdarza się, że zamiast RWD lepszym rozwiązaniem staje się typowo mobilna wersja strony lub aplikacja oparta o Phonegap

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja