Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Warsztat Terapii Zajęciowej w Siołkowej

strona główna warsztatu wygląd treści strony galeria strony

Strona internetowa Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siołkowej, który jest placówką pobytu dziennego, czynną od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

Dzięki wdrożeniu systemu zarządzania treścią podopieczni Warsztatu mogą dzielić się informacjami na temat wykonanych w ramach zajęć projektów oraz relacji z wydarzeń związanych z życiem i funkcjonowaniem placówki.

Podczas wykonania strony nacisk położono na ciepły, przyjemy wygląd kojarzący się z miejscowością w której jest ulokowany Warsztat, duże, czytelne elementy sterujące, a także ozdobniki typograficzne mające związek z treścią.

Poza wykonaniem strony, miało miejsce też kompleksowe wdrożenie w którego skład wchodziły: instalacja strony Internetowej na serwerze, przeszkolenie podopiecznych i kadry z zakresu działania systemu CMS, a także ćwiczenia praktyczne związane z dodawaniem nowej treści.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz