Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

WireEssence

Strona internetowa dla WireEssence Miniatury produktów oferowanych przez firmę WireEssence Projekt logotypu i jego zastosowanie

Witryna wykonana dla wiodącego w Polsce producenta kabli audio na indywidualne zamówienie. Do najważniejszych celów podczas budowy tej witryny zaliczały się: przejrzystość grafiki, utworzenie strony wielojęzycznej oraz opacie całości na systemie CMS. Jest to jedna z niewielu witryn niemal w całości oparta na frameworku FastCSS3, którego autorem jest desi9n.pl

Wymaganiem klienta było żeby strona generowała jak największy procent konwersji, dzięki zastosowanym przez nas technikom udało się osiągnąć bardzo wysoki wynik konwersji.

Strona została zbudowana w oparciu o system CMS Wordpress i zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe co pozwoliło na szybkie wypozycjonowanie się na interesujące klienta frazy.

Pod stronę został również podpięty system statystyk google analytics, tak aby klient mógł śledzić ilość odwiedzin swojej witryny oraz procent konwersji jaki generuje strona.

Sama witryna spotkała się dużym uznaniem wśród pasjonatów tematyki audio.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing