Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Wielki Sobieski

Wygląd strony głównej Wygląd menu witryny Moduły dodatkowe strony

Wielki Sobieski - Serwis tematyczny, traktujący o jednym z najwybitniejszych władców Polski. Duży, portalowy system CMS jakim jest Joomla udało się dostosować do historycznej tematyki dzięki odpowiednio wykonanej grafice. Witryna wykonana w oparciu o system Joomla, XHTML, CSS2, JS. Grafika dostosowana do tematyki wykonana w porozumieniu z klientem.

Pomimo grafiki utrzymanej w królewskim klimacie strona jest gotowa na zwiększenie ilości podstron, kategorii oraz powiększenie się długości artykułów. Jest to szczególnie ważne w przypadku witryn, które mają się intensywnie rozwijać i już na etapie projektowania trzeba przewidzieć rozrastający się "content".

Strona ta została ciepło przyjęta przez środowisko zainteresowane tematyką historii Jana III Sobieskiego. Pomimo wielu lat od wdrożenia layout się nie zestarzał i ciągle zachwyca odwiedzających swoją stonowaną i jednocześnie podniosłą kolorystyką. Projektowanie tego rodzaju grafiki jest sprawą niezwykle trudną dlatego też szczególnie przydatne były materiały dostarczone przez klienta jeszcze przed etapem projektowania.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl