Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Warehouses.pl Mobile - Colliers International Poland

wynajem magazynow aplikacja mobilna mobilny layout strony

Aplikacja Warehouses.pl Mobile powstała z myślą o firmach poszukujących przestrzeni magazynowych.

W aplikacji otrzymujemy możliwość wyszukiwania przestrzeni magazynowych w okreslonych rejonach kraju, lub też w okolicy wykorzystując geolokalizację GPS. Wyniki wyszukiwania możemy dopasować według różnych kryteriów.

Aplikacja pozwala również na dodawanie wyszukanych przestrzeni magazynowych do "ulubionych", co ułatwia późniejsze przeglądanie i porównywanie najlepszych ofert.

Pomocną funkcją jest również możliwość kontaktowania sie bezpośrednio z aplikacji z osobami odpowiedzialnymi za wybraną przestrzeń biurową - dzięki temu możemy szybko otrzymać odpowiedź na nasze pytania.

Całość została wykonana w oparciu o technologie hybrydowe z użyciem Phonegapa - dostepna jest na platformach iOS i Android, co oznacza, że można je pobrać z oficjalnych sklepów App Store i Google Play.

Aplikacja wydana została także w postaci strony WWW - pełni ona obecnie rolę mobilnej wersji już wcześniej istniejącej strony warehouses.pl - po wejściu na stronę z użyciem smartfona lub tabletu następuje automatyczne przekierowanie do tej wersji, dzieki czemu przeglądanie ofert jest komfortowe w kazdych warunkach.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing