Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Tomada

Strona wejściowa Opis firmy Opis świadczonych usług

Firma świadczy usługi w zakresie biura projektowego, usług wielkoformatowych oraz sklepu komputerowego wraz z serwisem.

Strona została podzielona na trzy główne działy co pozwala na łatwiejszy dostęp klienta do szukanych usług. Kompozycja graficzna została dobrana do charakteru działalności firmy.

Za cel postawione zostało skierowanie odwiedzających na podstronę "kontakt", gdyż w przypadku mniejszych firm najważniejszy jest bezpośredni kontakt z klientem. W tym celu sama struktura witryny powoduje, że odnalezienie potrzebnej podstrony jest proste i szybkie. Sprawna nawigacja na stronie WWW nie tylko zwiększa konwersję, ale też powoduje zmniejszenie współczynnika odrzuceń. Jest to szczególnie ważne w przypadku firm dla których wyszukiwarka Google jest jedynym źródłem ruchu.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing