Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Teraz Płoty

Strona startowa serwisu Lista produktów Galeria zdjęć

Firma zajmująca się dystrybucją ogrodzeń. w swojej ofercie posiada rozwiązania nie tylko do zastosowań prywatnych, ale także publicznych np. ogrodzenia wokół boisk Orlik 2012. Naszym celem było stworzenie prostej, czytelnej strony i odpowiednie wyeksponowanie asortymentu. w projekcie użyto rozwiązań takich jak CSS3 i jQuery.

Strona została maksymalnie dostosowana do zaleceń SEO. Desi9n.pl zajmowało się kodowaniem tego serwisu, a także stworzeniem layoutu strony. Ze względu na sposób działalności firmy dodatkowo stworzony został szablon do serwisu Allegro. Dzięki takiemu rozwiązaniu ruch klientów kierowany z portalu aukcyjnego na stronę sprzedawcy jest w mniejszym stopniu filtrowany, gdyż wygląd i funkcjonalność obu tych mediów sprzedaży jest bardzo podobna.

Całość oparta o system CMS umożliwiający łatwe zarządzanie ofertą i cennikiem. Oprócz wykonania strony oferowane jest ciągłe wsparcie techniczne i opieka nad stroną.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie