Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Suche Ściany

Strona wejściowa serwisu Opis technik stosowanych przez firmę Galeria stosowanych rozwiązań

Witryna zawiera kilka głównych podstron, które zawierają dane kontaktowe, historię firmy, informacje o używanych technologiach oraz krótkie przedstawienie oferty. Ponadto strona ta zawiera sekcję "Oferta" w ramach której znaleźć można szczegółowe opisy wszystkich usług wraz z ich specyfikacją techniczną. Taki podział strony zalecany jest dla firm, które posiadają więcej niż kilka usług lub produktów - pozwala to na szybsze i trafniejsze przekazanie oferty klientowi.

Do wykonania witryny użyto systemu Wordpress dostosowując go do wymagań stawianych stronom firmowym. Przy przenoszeniu witryny priorytetem było zachowanie dotychczasowej pozycji w Google stad użycie przekierowań 301 i utrzymanie głównego drzewa podstron. Cala witryna została dodatkowo zoptymalizowana pod względem SEO.

Wygląd galerii był konsultowany z klientem gdyż ze względu na specyfikę branży ukazywanie zalanych pomieszczeń nie budzi dobrych skojarzeń. Klient dostarczył dużo materiałów zdjęciowych, które mogły być swobodnie wykorzystane zarówno podczas projektowania grafiki jak i późniejszego umieszczenia w galeriach.

Warto mieć na uwadze, że firma do której należy marka Suche Ściany to jedno z wiodących na rynku przedsiębiorstw specjalizujących się ściśle w tematyce osuszania budynków. Stosowanie najnowszych technologii, szybki czas działania oraz sumienność pracy to tylko niektóre z zalet tej firmy.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing