Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Stockradar GPW - webservice

stockradarweb stockradarweb stockradarweb

Aplikacja Stockradar przeznaczona jest dla grona inwestorów giełdowych a jej głównym celem jest odczyt komunikatów giełdowych z baz ESPI oraz EBI w przyjaznej formie.

Wraz z aplikacją powstał dedykowany webservice zawierający panel administracyjny, dzięki któremu można w łatwy sposób kontrolować listę spółek i ich dane. Panel umożliwia także podlgąd statystyk liczby komunikatów, podgląd najnowszych komunikatów i liczby aktywnych urządzeń. Dane statystyk prezentowane są na przejrzystych tabelach i wykresach.

System został przygotowany do współpracy z usługami Google Cloud Messaging oraz Apple Push Notification Service, dzięki którym serwis może w sposób autmatyczny (za pomocą CRONa) powiadamiać użytkowników o nowych komunikatach spółek.

Więcej informacji na temat aplikacji można uzyskać na jej stronie internetowej

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz