Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Pożyczki 2.0

Wygląd strony głównej bloga Wygląd komentarzy na blogu Projekt strunktury witryny

Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe - alternatywa dla banków, zarówno dla pożyczkobiorców jak i osób które chcą ulokować swoje oszczędności. Strona została zbudowana na systemie blogowym WordPress który oprócz prostego i użytecznego panelu administratora oferuje wsparcie dużej społeczności. Mnóstwo wtyczek i rozszerzeń, które w większości mogą być samodzielnie uruchomione nawet przez niedoświadczonego użytkownika to jedna z zalet tego systemu.

Jako strona dotycząca tematyki finansowej została utrzymana w eleganckich odcieniach zieleni. Duży nacisk położono na wysoką użyteczność witryny, ponieważ w przypadku tego serwisu łatwy dostęp do treści jest najważniejszy. Modułowa budowa strony pozwala naszemu klientowi reagować na zmieniające się preferencje użytkowników oraz przeprowadzać testy różnych konfiguracji strony. Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek zapewniła naszemu klientowi miejsce w czołowej trójce wyników google na interesujące go frazy.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl