Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Maraton Rowerowy Dookoła Polski - aplikacja mobilna

MRDP Maraton Rowerowy Dookoła Polski Maraton Rowerowy

Aplikacja MRDP powstała na potrzeby Maratonu Rowerowego Dookoła Polski. Głównym jej zadaniem jest zapewnienie łatwego dostępu do relacji online prowadzonej przez zawodników bezpośrednio z trasy. Poza tym w aplikacji możemy zapoznać się z profilami osób biorących udział w maratonie, czy też przeczytać najnowsze informacje dotyczące samego wydarzenia.

Zawodnicy wysyłają wiadomości poprzez SMSy - trafiają one nastepnie do bazy danych (obsługiwanej przez webservice). Aplikacja łączy się z webservice pobierając aktualne informacje. Wiadomość po wysłaniu jest dostępna w aplikacji już po kilku sekundach, co przekłada się na praktycznie "natychmiastowe" dostarczenie informacji do setek osób używających tej aplikacji.

Aplikacja została oparta o platformę Phonegap co pozwoliło stworzyć jedną aplikację działającą pod dwoma systemami: Androidem i iOSem. Dzięki wykorzystaniu możliwości CSS3 (w tym Media Queries) aplikacja dostosowana jest do różnych rozdzielczości ekranu - również do tabletów. Logika aplikacji została oparta o AngularJS.

Obsługa wysyłanych SMSów została zrealizowana dzięki wykorzystaniu SMSAPI - jest to rozwiązanie pozwalajające na przeprowadzanie różnych działań marketingowych: konkursów, akcji promocyjnych, czy też innych działań związanych z prostą i szybką komunikacją między użytkownikami.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl