Open Menu

desi9n.pl

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Maraton Rowerowy Dookoła Polski

Strona na smartphonach pełny wygląd strony lista startowa zawodników

Firma desi9n.pl została partnerem technologicznym wydarzenia sportowego o nazwie: Maraton Rowerowy Dookoła Polski. Owy Maraton jest skierowany do najtwardszych zawodników długodystansowej jazdy na rowerze dysponujących bardzo dobrym przygotowaniem kondycyjnym i psychicznym. Trasa maratonu poprowadzona jest możliwie najbliżej granic Polski.

Strona internetowa wydarzenia została zbudowana praktycznie od podstaw, zachowując architekturę treści z poprzednich edycji maratonu. Istotnym aspektem było wdrożenie wyglądu, który automatycznie dostosowuje się do rozmiaru ekranu urządzeń mobilnych. Dzięki temu strona jest dostępna i czytelna na każdej platformie sprzętowej i systemowej. Prócz samej strony internetowej zostały wykonane rozwiązania dedykowane dla organizatorów imprezy - związane z rejestracją zawodników oraz zarządzaniu imprezą.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz