Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Manki Usługi Budowlane

Wyeksponowany kontakt do właściciela strony Galeria zdjęć z wykonanych prac Opis wykonywanych usług

Strona dla firmy zajmującej się pracami wysokościowymi i ogólnobudowlanymi. Witryna zaprojektowana według zaleceń klienta przy zachowaniu zasad usability. Ze względu na małą ilość treści grafika i układ witryny został zaprojektowany tak, aby użytkownicy nie mieli wrażenia poruszania się po pustej stronie. Układ taki polecany jest dla firm, które mają bardzo konkretną ofertę i nie potrzebują dodatkowych funkcjonalności takich jak formularze zamówień czy odrębne galerie zdjęć.

Kolorystyka utrzymana w delikatnych odcieniach szarości z wyraźnymi, kontrastowymi napisami. Dla firmy budowlanej bardzo ważna jest galeria zdjęć dzięki której klienci mogą zapoznać się z realizacjami i stosowanymi technologiami.

Warto zwrócić uwagę na prace wysokościowe metodą alpinistyczną - dzięki takiej usłudze firma tak nie ma żadnej konkurencji na swoim lokalnym rynku, a sama praca wygląda dość efektownie.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing