Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Katedra Unesco

Wybrana sekcja witryny Strona główna z podziałem na kategorie Przykład tabeli

Oprócz wykonania samej strony zadaniem desi9n.pl była reorganizacja treści z dotychczasowej witryny i umieszczenie jej w nowej formie w nowym systemie zarządzania treścią. Oprócz zaprojektowania grafiki i stworzenia szablonu, została wykonana migracja z systemu Joomla na system Wordpress przy zachowaniu większości funkcjonalności witryny bazowej. Ze względu na charakter zlecenia było ono realizowane w ścisłej współpracy z klientem.

Wykonanie graficznej koncepcji strony było o tyle łatwe, że klient dysponował już podstawową makietą funkcjonalności i układem elementów strony co niewątpliwie przyczyniło się do sprawnego i szybkiego zaprojektowania graficznego układu strony.

Strona zapewnia łatwy dostęp do treści, których jest bardzo dużo. Informacje dotyczące kadry naukowej, studentów oraz samej działalności naukowo-dydaktycznej katedry to tylko niektóre tematy, które należało w tym wypadku wydzielić i poukładać w taki sposób, aby każdy odwiedzający stronę mógł znaleźć szybko potrzebne mu materiały. Pamiętajmy, że katedra to zwykle jedynie składowa wydziału, jednak w tym wypadku mamy przykład bardzo dużej jednostki administracyjnej.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl