Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Headphones Master

Wygląd aplikacji Wygląd elementów aplikacji Zdjęcie telefonu z uruchomioną aplikacją

Aplikacja/gra mobilna na platformę Android. Aplikacja za pomocą prostego quizu pozwala na zapoznanie się z wyglądem oraz parametrami technicznymi popularnych modeli słuchawek. Technologie wykorzystane przy tworzeniu aplikacji to Phonegap, CSS3, HTML5, JS.

Aplikacja na telefony komórkowe działających pod kontrola systemu Android, iOS oraz Windows Phone. W całości wykonana w oparciu o nowoczesne technologie webowe z uwzględnieniem kompatybilności ze starszymi wersjami systemów, a zwłaszcza z silnikiem Internet Explorer znajdującym się w systemie Windows Phone.

Choć aplikacja zbudowana jest w oparciu o platformie Phonegap to na większości urządzeń nie ustępuje ona prędkością działania aplikacjom natywnym.

Aplikacja cechuje się minimalistyczną i przejrzystą grafiką utrzymaną w szarej tonacji. Aplikacja projektowana była na telefony komórkowe lecz równie dobrze pracuje na tabletach. Firma zlecająca nam wykonanie aplikacji jest zadowolona z efektów i w przyszłości planowane są kolejne wersje programu.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie