Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

guanche-treks.com

GUANCHE TREKS GUANCHE TREKS GUANCHE TREKS

Strona wykonana dla grupy Guanche Treks & Expeditions czyli ludzi z pasją i zamiłowaniem do wędrówek górskich oraz do poszukiwania niezwykłych i odsuniętych od zgiełku cywilizacji miejsc.

Celem strony jest pokazanie autentycznego piękna Wysp Kanaryjskich i Maroko, naturalnego środowiska tych miejsc oraz miejscowej kuchni. Cele zostały zrealizowane za pomocą szeregu artykułów oraz galerii, wraz z banerami pokazującymi naprzemiennie wybrane zdjęcia.

Strona została oparta o technologie HTML5, CSS3, JavaScript i sprawdzoną bibiliotekę jQuery i posiada pełne wsparcie RWD dzięki czemu działa prawidłowo na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach.

Strona została zoptymalizowana pod względem prędkości osiągając wysoki wynik Google Insights co oprócz wygody dla użytkowników ułatwia także pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie