Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Fiat

Strona główna oraz menu Opis wraz z fotografiami Podstrona ze zdjęciami

Serwis pasjonatów Fiata Barchetta. Strona oparta o system CMS Wordpress (dołączono własne rozwiązania), bibliotekę jQuery, CSS2, XHTML. Naszym priorytetem było stworzenie czytelnej i przejrzystej strony na której ma znajdować się wiele informacji.

Kolorystyka strony została dopasowana do sportowego charakteru tematyki serwisu. W wypadku tego typu strony bardzo ważne są zdjęcia na które postawiono nacisk projektując układ.

Budując stronę dla pasjonatów zarówno klient jak i wykonawca mają z jednej strony ułatwione zadanie: nie trzeba przejmować się sposobem kierowania ruchu użytkowników, z drugiej zaś poprzeczka wykonania postawiona jest wysoko: entuzjaści tematu chcą mieć go na "eleganckiej tacy".

Integralną częścią strony jest leksykon przygotowany specjalnie dla Fiata Barchetta oparty o autorskie rozwiązania desi9n.pl

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl