Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Anki Podróże

Wizualna prezentacja usług Podstrona ze zdjęciami Opis miejsc na stronie

Firma zajmująca się organizacją wyjazdów urlopowych dla osób dorosłych oraz wycieczek dla dzieci. Bogata oferta wyjazdów na terenie Polski oraz Europy. Wyjazdy w niecodzienne miejsca, zwiedzanie ciekawych obiektów. Odkrywanie na nowo znanych kurortów turystycznych.

Strona ma za zadanie pozyskanie nowych klientów, dlatego za cel postawiliśmy maksymalne wyeksponowanie oferty z którą można się szybko zapoznać. Strona jest dostępna w trzech językach, aby również obcokrajowcy mogli w pełni zapoznać się z ofertą.

Ze względu stosunkowo małą rotację treści i sezonowe zmiany oferty strona jest objęta ciągłym wsparciem technicznym i to do nas należy zmiana treści na stronie na podstawie tego co dostarczy klient. Często takie właśnie rozwiązanie daje lepsze efekty niż system CMS.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz