Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Adriano Techblog

Wygląd topu strony Sposób prezentacji treści na blogu Przykłady użycia technologii internetowych

Blog porusza między innymi tematykę bezpieczeństwa stron WWW. Dzięki konkretnym przykładom możemy dowiedzieć się jak ochronić stronę przed atakiem XSS (Cross-site scripting) czy CSRF (Cross-Site Request Forgery). Niewielu programistów WWW zdaje sobie sprawę z tego, że poprzez zwyczajny, źle zaprojektowany formularz można narazić stronę na atak. Opisywane na blogu techniki pozwalają uniknąć opisywanych problemów.

Poza tą tematyką na blogu możemy przeczytać również o użyteczności stron WWW, np. o tym dlaczego Flash został wyparty przez silnie rozwijający się HTML5 i CSS3.

Aby blog technologiczny o tworzeniu stron WWW odniósł sukces musi merytorycznie reprezentować odpowiednio wysoki poziom. Jednak bez odpowiedniej optymalizacji SEO, architektury treści nie sposób odnieść satysfakcjonujące wyniki. Dzięki zastosowanym technikom optymalizacji strony znacznie wzrosła ilość osób codziennie odwiedzających ten serwis.

Najważniejszym elementem na blogu jest treść, więc wygląd graficzny został zaprojektowany tak, aby odpowiednio zagospodarować wszelkie miejsca. Strona dysponuje ciekawą kompozycją graficzną.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl