Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

102km - relacje z wycieczek rowerowych

wygląd relacji na stronie głównej kalenarz na stronie layout RWD

Serwis 102km.pl to agregator relacji z wycieczek rowerowych, który oferuje treść wysokiej jakości. Dzięki moderacji dopuszcza tylko relacje z wycieczek dłuższych niż 102km opatrzone komentarzem i zdjęciami.

Serwis na bieżąco dostarcza nowych relacji, a dzięki mechanizmowi kalendarza pozwala przeglądać relacje archiwalne. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe!

Strona jest przystosowana do urządzeń mobilnych dzięki szacie graficznej zbudowanej zgodnie z RWD. Witryna płynnie dopasowuje się do rozmiaru ekranu urządzania, które ją wyświetla. Dzięki CSS3 media queries oraz JS strona oferuje ciekawy i spójny wygląd na każdym komputerze, tablecie czy smartphonie.

Wydawcą serwisu 102km.pl jest firma desi9n.pl

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl