Open Menu

desi9n.pl

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Korzyści ze strony internetowej

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - StairsCenter

Strona internetowa to nie tylko elektroniczna wizytówka firmy. Pozwala ona na otwarcie się na nowe rynki i pozyskanie zupełnie nowych klientów. W wielu branżach prestiż decyduje o powodzeniu działalności - warto w tym miejscu pamiętać, że dobrze wykonana strona internetowa może bardzo umocnić wizerunek Państwa firmy.

Wygląd graficzny odpowiada za pierwsze wrażenie wywierane na Internautach przy wejściu na stronę internetową. Dbamy o to, aby wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Przykładamy wagę do kwestii użyteczności witryny. Zależy Państwu, aby gość na stronie dotarł do formlarza zamówienia? Ułatwimy mu to poprzez odpowiednie przygotowanie przepływu informacji na stronie!

Na stronie internetowej marketing się jednak nie kończy - warto zainteresować się kampaniami reklamowymi w sieci i klasycznymi formami reklamy takimi jak wizytówki, ulotki, foldery.

Sama budowa strony WWW to nie wszystko - trzeba dbać o jej aktualizacje. Dlatego też proponujemy strony oparte o systemy zarządzania treścią, a ponadto wsparcie techniczne i opiekę nad stroną. Do każdej wykonanej strony dostarczamy instrukcję "krok po kroku" zarządzania nią. Instrukcję tę można wydrukować.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl