Open Menu

desi9n.pl

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Proces realizacji aplikacji mobilnej

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Podstawową kwestią w tworzeniu rozwiązań dla urządzeń mobilnych jest szczegółowa analiza potrzeb klienta i podjęcie decyzji jaki typ wdrożenia jest preferowany. Do wyboru są strony internetowe z wykorzystaniem RWD, aplikacje webowe dedykowane do urządzeń mobilnych, a także aplikacje mobilne oparte o platformę Cordova / Phonegap. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez naszą firmę rozwiązanie satysfakcjonowało klienta.

Po etapie zebrania wymagań i kosztorysu następuje przygotowanie koncepcji graficznej i makiet funkcjonalnych, a następnie kodowanie.

Kolejnym etapem są testy aplikacji na różnych urządzeniach. Zwykle na tym etapie prowadzony jest również refactoring kodu w celu jego ujednolicenia i przygotowania na późniejszą rozbudowę.

Ostatnim etapem jest przekazanie rozwiązania klientowi i rozliczenie na podstawie faktury VAT.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl