Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Testowanie oprogramowania

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Korzystamy z Selenium, frameworka usprawniającego testowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Czy zdarzało Ci się skorzystać z serwisu www lub innej aplikacji, która nie działała poprawnie? Długi czas oczekiwania, liczne wady, błędna konfiguracja łączy - to tylko przykłady, ale co w przypadku, gdy opisywane problemy przydarzają się na stronie Twojego serwisu www lub aplikacji mobilnej, która ma promować Twoją działalność? Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, nie chcesz dopuścić do sytuacji, w której Twój przyszły klient nie skorzysta z Twojej oferty tylko dlatego, że formularz kontaktowy nie zadziałał tak, jak powinien.

Testy automatyczne Warszawa, Kraków, Poznań

Niezależnie od miasta oferujemy Państwu automatyczne testy oprogramowania - oczywiście w przypadku większych projektów niezbędny jest kontakt osobisty.

Testowanie? Po co? Przecież moją aplikację napisano już jakiś czas temu, wszystko działało, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej? Tego typu pytanie jest oczywiście słuszne. Warto uświadomić sobie jak wiele czynników wpływa na nasz serwis. Użytkownicy, uwarunkowania infrastrukturalne, aktualizacje oprogramowania na serwerze. Ważne jest również, aby pamiętać, że jedna z głównych zasad testowania brzmi: "nie da się udowodnić, że oprogramowanie nie zawiera błędów, za to można udowodnić, że błędy się w nim znajdują".

Automatyzacja Testów

Automatyzacja testów, proponowana przez desi9n.pl to nie tylko chęć usprawnienia pracy własnego zespołu, ale też dowód wysokiej świadomości właściciela produktu na temat jakości przedstawianej własnym klientom. Samo testowanie nie zapewni jakości serwisu www czy też aplikacji mobilnej / desktopowej, jednak wskaże miejsca, gdzie należy jakość podnosić.

Możliwe, że zapewni wiedzę o poważnych defektach, które w efekcie mogą powodować większe awarie, a przy tym spadek reputacji wśród użytkowników aplikacji.

Zapraszamy do skorzystania z usług desi9n.pl - do kolejnego kroku w stronę budowania wysokiej jakości oferowanych usług i produktów.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski

Niniejszym potwierdzam, że firma Desi9n sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-081) przy ul. Królewskiej 65a wykonała audyt WCAG 2.1 aplikacji mobilnej "Clemens" opracowanej w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Firma Desi9n sp. z o.o. dostarczyła szczegółowy raport zawierający m.in. badanie eksperckie oraz badanie aplikacji przez osoby z niepełnosprawnościami wraz ze szczegółową listą uwag i rekomendacji oraz ze wskazaniem konkretnych kroków jakie należy podjąć celem dostosowania aplikacji do standardu WCAG 2.1. Firma Desi9n sp. z o.o. wywiązała się ze swoich zobowiązań rzetelnie i terminowo a wszystkie powierzone jej zadania zostały zrealizowane z zaangażowaniem i należytą starannością. Mając powyższe na uwadze rekomenduję usługi tej firmy w zakresie audytów WCAG.

Clemens - Adam Mazgaj