Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Testowanie oprogramowania

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Korzystamy z Selenium, frameworka usprawniającego testowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Czy zdarzało Ci się skorzystać z serwisu www lub innej aplikacji, która nie działała poprawnie? Długi czas oczekiwania, liczne wady, błędna konfiguracja łączy - to tylko przykłady, ale co w przypadku, gdy opisywane problemy przydarzają się na stronie Twojego serwisu www lub aplikacji mobilnej, która ma promować Twoją działalność? Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, nie chcesz dopuścić do sytuacji, w której Twój przyszły klient nie skorzysta z Twojej oferty tylko dlatego, że formularz kontaktowy nie zadziałał tak, jak powinien.

Testy automatyczne Warszawa, Kraków, Poznań

Niezależnie od miasta oferujemy Państwu automatyczne testy oprogramowania - oczywiście w przypadku większych projektów niezbędny jest kontakt osobisty.

Testowanie? Po co? Przecież moją aplikację napisano już jakiś czas temu, wszystko działało, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej? Tego typu pytanie jest oczywiście słuszne. Warto uświadomić sobie jak wiele czynników wpływa na nasz serwis. Użytkownicy, uwarunkowania infrastrukturalne, aktualizacje oprogramowania na serwerze. Ważne jest również, aby pamiętać, że jedna z głównych zasad testowania brzmi: "nie da się udowodnić, że oprogramowanie nie zawiera błędów, za to można udowodnić, że błędy się w nim znajdują".

Automatyzacja Testów

Automatyzacja testów, proponowana przez desi9n.pl to nie tylko chęć usprawnienia pracy własnego zespołu, ale też dowód wysokiej świadomości właściciela produktu na temat jakości przedstawianej własnym klientom. Samo testowanie nie zapewni jakości serwisu www czy też aplikacji mobilnej / desktopowej, jednak wskaże miejsca, gdzie należy jakość podnosić.

Możliwe, że zapewni wiedzę o poważnych defektach, które w efekcie mogą powodować większe awarie, a przy tym spadek reputacji wśród użytkowników aplikacji.

Zapraszamy do skorzystania z usług desi9n.pl - do kolejnego kroku w stronę budowania wysokiej jakości oferowanych usług i produktów.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie