Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Stosowane technologie

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Anodex.pl

Działanie po stronie serwera

PHP i platformy na nim oparte - budowanie strony w oparciu o dynamiczne mechanizmy pozwala na polepszenie jej funkcjonalności, a także na zwiększenie atrakcyjności dla wyszukiwarek. Każdy wykonany projekt strony opiera się o obiektowo zorientowane PHP.

Działanie po stronie klienta

HTML5, CSS3 i JavaScript wraz z frameworkami Angular, Vue i pokrewne np. jQuery, Raphael - dynamicznie wyglądające strony to najlepszy sposób na zdobycie klienta. Proponujemy nowatorskie rozwiązania, które pozwolą wznieść się projektowanej stronie ponad konkurencję. Wielu klientów pyta nas strony WWW w oparciu o technologię Flash - my proponujemy rozwiązania z wykorzystaniem technologii JavaScript, CSS3 i HTML5 w celu zwiększenia dostępności strony i skrócenia czasu ładowania, a także pomaga w pozycjonowaniu strony.

Wygląd strony

Grafika dobrana do konkretnej witryny - styl i klimat powinny być przystosowane do tematyki witryny. Projektując stronę internetową poza doborem stylu graficznego należy uwzględnić jej dostępność. Każda tworzona przez nas strona jest przejrzysta i czytelna. Nie wykonujemy stron w oparciu o darmowe szablony - proponujemy zawsze rozwiązania dedykowane do Państwa działalności

Systemy zarządzania treścią

desi9n CMS, Wordress, Laravel - zalecane dla stron, których treść będzie się często zmieniać (co kilka, kilkanaście tygodni). Wymagane dla portali z obsługą artykułów, komentarzy użytkowników itd. Do każdego systemu oferujemy szkolenie z zakresu jego obsługi. Każdemu klientowi udostępniamy instrukcję obsługi systemu w formie elektronicznej z możliwością wydruku (Plik PDF).

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

W grudniu 2014 roku firma desi9n.pl przeprowadziła dla nasz szkolenie dotyczące tworzenia aplikacja mobilnych z wykorzystaniem platformy Cordova / Phonegap w oparciu o AngularJS. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia szkolenia, na którym przeważała część warsztatowa a część teoretyczna została przedstawiona w przejrzysty sposób. Dla nas, programistów było to bardzo ważne, aby pisać kod i uczyć się na bieżąco nowej technologii. Mamy przyjemność zarekomendować firmę desi9n sp. z.o.o i jej trenerów - Krzysztofa i Adriana jako dokładnych i uważnych programistów oraz przyjaznych i otwartych nauczycieli.

Bank Zachodni WBK - Team Leader Patryk Domoracki

Rynek nieruchomości lokalnych w Nowym Yorku, w którym działam, rządzi się swoimi prawami. Aby dotrzeć do klienta, trzeba działać nieszablonowo i takie działania są możliwe dzięki rozwiązaniom IT dostarczanym przez firmę Desi9n sp. z o.o. Programiści w ramach portalu, który dla mnie rozwijają, stworzyli między innymi narzędzie do wyświetlania zdjęć sferycznych 3D dzięki czemu można lepiej zaprezentować daną nieruchomość. Współpracę oceniam jako bardzo dobrą, a przygotowane rozwiązanie zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami dotyczącymi urzadzeń mobilnych.

Właściciel portalu nieruchomości LiveInGreenpoint.com - Sam Baginski