Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Stosowane technologie

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Anodex.pl

Działanie po stronie serwera

PHP i platformy na nim oparte - budowanie strony w oparciu o dynamiczne mechanizmy pozwala na polepszenie jej funkcjonalności, a także na zwiększenie atrakcyjności dla wyszukiwarek. Każdy wykonany projekt strony opiera się o obiektowo zorientowane PHP.

Działanie po stronie klienta

HTML5, CSS3 i JavaScript wraz z frameworkami Angular, Vue i pokrewne np. jQuery, Raphael - dynamicznie wyglądające strony to najlepszy sposób na zdobycie klienta. Proponujemy nowatorskie rozwiązania, które pozwolą wznieść się projektowanej stronie ponad konkurencję. Wielu klientów pyta nas strony WWW w oparciu o technologię Flash - my proponujemy rozwiązania z wykorzystaniem technologii JavaScript, CSS3 i HTML5 w celu zwiększenia dostępności strony i skrócenia czasu ładowania, a także pomaga w pozycjonowaniu strony.

Wygląd strony

Grafika dobrana do konkretnej witryny - styl i klimat powinny być przystosowane do tematyki witryny. Projektując stronę internetową poza doborem stylu graficznego należy uwzględnić jej dostępność. Każda tworzona przez nas strona jest przejrzysta i czytelna. Nie wykonujemy stron w oparciu o darmowe szablony - proponujemy zawsze rozwiązania dedykowane do Państwa działalności

Systemy zarządzania treścią

desi9n CMS, Wordress, Laravel - zalecane dla stron, których treść będzie się często zmieniać (co kilka, kilkanaście tygodni). Wymagane dla portali z obsługą artykułów, komentarzy użytkowników itd. Do każdego systemu oferujemy szkolenie z zakresu jego obsługi. Każdemu klientowi udostępniamy instrukcję obsługi systemu w formie elektronicznej z możliwością wydruku (Plik PDF).

Warte przeczytania

Rekomendacje

Niniejszym potwierdzam, że firma desi9n sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Królewska 65a, wykonała audyt dostepności według standardów WCAG 2.1 oraz raport witryny saltech.pl. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Powierzone zadania zostały wykonane terminowo. Z przyjmenością polecam firmę desi9n sp. z.o.o jako wiarygodnego partnera.

Saltech - Arkadiusz Salak

Z firmą Desi9n sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w 2016 roku po tym jak zakończyliśmy współpracę z poprzednim wykonawcą. Firma desi9n sp. z o.o. przejęła zadanie związane z tworzeniem od podstaw autorskiego systemu informatycznego - składającym się ze strony internetowej, wraz ze sklepem internetowym, oraz dodatków zapleczowych odpowiadających za zarządzanie produkcją i wystawianie faktur sprzedażowych. Od początku naszej współpracy nigdy nie zawiedli naszych oczekiwań. Ze względu na sumienność, terminowość, dokładność i otwartość na rzucane wyzwania firmę desi9n sp. z o.o. polecam jako solidnego partnera w rozwijaniu i utrzymywaniu oprogramowania biznesowego.

JKB Print - Krystian Barciński

Firma desi9n sp. z o.o. wykonała na rzecz naszej spółki, w 2020 roku, uruchomienie produkcyjne licencjowanego przez nas autorskiego systemu informatycznego. Wdrożenie systemu związane było z dostosowaniem systemu pod wymagania techniczne serwera, uruchomieniem systemu pod nową domeną hexdruk.pl oraz wprowadzeniem zmian kodowych zwiazanych ze zmianą szaty graficznej. Firma desi9n sp. z o.o. wywiązała się z powierzonego jej zadania sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem i sumiennie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę desi9n sp z o.o. jako solidnego wykonawcę. Planujemy kontynuuować współpracę z firmą desi9n sp. z o.o. i powierzać firmie desi9n sp. z o.o. dalsze zlecenia związane ze zmianami systemu, jego rozwojem i utrzymaniem.

Prezes Zarządu HexDruk - Krystian Barciński