Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Responsive Web Design

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Responsive Web Design - moda czy rzeczywistość? Strony dopasowujące się do rozdzielczości ekranu to pomysł wymyślony wiele lat temu, ale pojawienie się urządzeń mobilnych zmieniło sposób projektowania witryn. Dzięki mechanizmowi Media Query, który pojawił się w CSS można projektować układy graficzne zależne nie tylko od rozdzielczości ekranu, ale także od typu urządzenia! Daje to niesamowite możliwości dostosowania strony do urządzeń mobilnych przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności serwisu w wersji desktop. Obecnie RWD jest terminem nadużywanym - często stosowanie go nie jest przemyślane na etapie zbierania informacji o zawartości witryny i prowadzi to do nieprzewidzianych efektów.

Korzystając z usług desi9n.pl mają Państwo pewność, że stosowane rozwiązanie spełni oczekiwania Państwa, a także Państwa klientów. Zdarza się, że zamiast RWD lepszym rozwiązaniem staje się typowo mobilna wersja strony lub aplikacja oparta o Phonegap

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski

Profesjonalne podejście zespołu Desi9n.pl sprawiło, że współpraca z tą firmą była przyjemnością. Prace nad aplikacją CoWjem zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Zaletą Desi9n.pl była cierpliwość i fachowość doradztwa na temat poszczególnych elementów aplikacji. Z otrzymanego produktu jestem zadowolony, dlatego polecam firmę jako partnera w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych.

Hakuna Matata - Mateusz Kustra