Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Responsive Web Design

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Responsive Web Design - moda czy rzeczywistość? Strony dopasowujące się do rozdzielczości ekranu to pomysł wymyślony wiele lat temu, ale pojawienie się urządzeń mobilnych zmieniło sposób projektowania witryn. Dzięki mechanizmowi Media Query, który pojawił się w CSS można projektować układy graficzne zależne nie tylko od rozdzielczości ekranu, ale także od typu urządzenia! Daje to niesamowite możliwości dostosowania strony do urządzeń mobilnych przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności serwisu w wersji desktop. Obecnie RWD jest terminem nadużywanym - często stosowanie go nie jest przemyślane na etapie zbierania informacji o zawartości witryny i prowadzi to do nieprzewidzianych efektów.

Korzystając z usług desi9n.pl mają Państwo pewność, że stosowane rozwiązanie spełni oczekiwania Państwa, a także Państwa klientów. Zdarza się, że zamiast RWD lepszym rozwiązaniem staje się typowo mobilna wersja strony lub aplikacja oparta o Phonegap

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Z firmą Desi9n sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w 2016 roku po tym jak zakończyliśmy współpracę z poprzednim wykonawcą. Firma desi9n sp. z o.o. przejęła zadanie związane z tworzeniem od podstaw autorskiego systemu informatycznego - składającym się ze strony internetowej, wraz ze sklepem internetowym, oraz dodatków zapleczowych odpowiadających za zarządzanie produkcją i wystawianie faktur sprzedażowych. Od początku naszej współpracy nigdy nie zawiedli naszych oczekiwań. Ze względu na sumienność, terminowość, dokładność i otwartość na rzucane wyzwania firmę desi9n sp. z o.o. polecam jako solidnego partnera w rozwijaniu i utrzymywaniu oprogramowania biznesowego.

JKB Print - Krystian Barciński