Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Warsztat Terapii Zajęciowej w Siołkowej

strona główna warsztatu wygląd treści strony galeria strony

Strona internetowa Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siołkowej, który jest placówką pobytu dziennego, czynną od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

Dzięki wdrożeniu systemu zarządzania treścią podopieczni Warsztatu mogą dzielić się informacjami na temat wykonanych w ramach zajęć projektów oraz relacji z wydarzeń związanych z życiem i funkcjonowaniem placówki.

Podczas wykonania strony nacisk położono na ciepły, przyjemy wygląd kojarzący się z miejscowością w której jest ulokowany Warsztat, duże, czytelne elementy sterujące, a także ozdobniki typograficzne mające związek z treścią.

Poza wykonaniem strony, miało miejsce też kompleksowe wdrożenie w którego skład wchodziły: instalacja strony Internetowej na serwerze, przeszkolenie podopiecznych i kadry z zakresu działania systemu CMS, a także ćwiczenia praktyczne związane z dodawaniem nowej treści.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

W grudniu 2014 roku firma desi9n.pl przeprowadziła dla nasz szkolenie dotyczące tworzenia aplikacja mobilnych z wykorzystaniem platformy Cordova / Phonegap w oparciu o AngularJS. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia szkolenia, na którym przeważała część warsztatowa a część teoretyczna została przedstawiona w przejrzysty sposób. Dla nas, programistów było to bardzo ważne, aby pisać kod i uczyć się na bieżąco nowej technologii. Mamy przyjemność zarekomendować firmę desi9n sp. z.o.o i jej trenerów - Krzysztofa i Adriana jako dokładnych i uważnych programistów oraz przyjaznych i otwartych nauczycieli.

Bank Zachodni WBK - Team Leader Patryk Domoracki

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja