Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

WireEssence

Strona internetowa dla WireEssence Miniatury produktów oferowanych przez firmę WireEssence Projekt logotypu i jego zastosowanie

Witryna wykonana dla wiodącego w Polsce producenta kabli audio na indywidualne zamówienie. Do najważniejszych celów podczas budowy tej witryny zaliczały się: przejrzystość grafiki, utworzenie strony wielojęzycznej oraz opacie całości na systemie CMS. Jest to jedna z niewielu witryn niemal w całości oparta na frameworku FastCSS3, którego autorem jest desi9n.pl

Wymaganiem klienta było żeby strona generowała jak największy procent konwersji, dzięki zastosowanym przez nas technikom udało się osiągnąć bardzo wysoki wynik konwersji.

Strona została zbudowana w oparciu o system CMS Wordpress i zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe co pozwoliło na szybkie wypozycjonowanie się na interesujące klienta frazy.

Pod stronę został również podpięty system statystyk google analytics, tak aby klient mógł śledzić ilość odwiedzin swojej witryny oraz procent konwersji jaki generuje strona.

Sama witryna spotkała się dużym uznaniem wśród pasjonatów tematyki audio.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Niniejszym potwierdzam, że firma desi9n sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Królewska 65a, wykonała audyt dostepności według standardów WCAG 2.1 oraz raport witryny saltech.pl. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Powierzone zadania zostały wykonane terminowo. Z przyjmenością polecam firmę desi9n sp. z.o.o jako wiarygodnego partnera.

Saltech - Arkadiusz Salak

Firma Desi9n sp. z o.o. realizowała dla Domu Spotkań z Historią aplikację na urządzenia mobilne o nazwie "e-kartka 1939", na system operacyjny Android w wersji 2.3+ i IOS w wersji 6.0+ a także portal towarzyszący aplikacji www.wrzesien39.waw.pl oraz panel CMS Wordpress do zarządzania treścią Aplikacji. Projekt był realizowany przez Dom Spotkań z Historią w ramach grantu z programu "Patriotyzm jutra 2014" przygotowanego przez Muzeum Historii Polski. Z powierdzonego zadania firma Desi9n wywiązała się bardzo dobrze. Spełnione zostały wszystkie wymagania techniczne w stosunku do aplikacji, portalu oraz panelu. Prace w poszczególnych fazach projektu przebiegały terminowo. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z dobrej komunikacji, elastyczności oraz innowacyjności rozwiązań proponowanych przez firmę Desi9n.

Osoba odpowiedzialna za projekt po stronie DSH - Agnieszka Tomasińska

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja