Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

WireEssence

Strona internetowa dla WireEssence Miniatury produktów oferowanych przez firmę WireEssence Projekt logotypu i jego zastosowanie

Witryna wykonana dla wiodącego w Polsce producenta kabli audio na indywidualne zamówienie. Do najważniejszych celów podczas budowy tej witryny zaliczały się: przejrzystość grafiki, utworzenie strony wielojęzycznej oraz opacie całości na systemie CMS. Jest to jedna z niewielu witryn niemal w całości oparta na frameworku FastCSS3, którego autorem jest desi9n.pl

Wymaganiem klienta było żeby strona generowała jak największy procent konwersji, dzięki zastosowanym przez nas technikom udało się osiągnąć bardzo wysoki wynik konwersji.

Strona została zbudowana w oparciu o system CMS Wordpress i zoptymalizowana pod wyszukiwarki internetowe co pozwoliło na szybkie wypozycjonowanie się na interesujące klienta frazy.

Pod stronę został również podpięty system statystyk google analytics, tak aby klient mógł śledzić ilość odwiedzin swojej witryny oraz procent konwersji jaki generuje strona.

Sama witryna spotkała się dużym uznaniem wśród pasjonatów tematyki audio.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Niniejszym potwierdzam, że firma desi9n sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Królewska 65a, wykonała audyt dostepności według standardów WCAG 2.1 oraz raport witryny saltech.pl. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Powierzone zadania zostały wykonane terminowo. Z przyjmenością polecam firmę desi9n sp. z.o.o jako wiarygodnego partnera.

Saltech - Arkadiusz Salak

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka