Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Wielki Sobieski

Wygląd strony głównej Wygląd menu witryny Moduły dodatkowe strony

Wielki Sobieski - Serwis tematyczny, traktujący o jednym z najwybitniejszych władców Polski. Duży, portalowy system CMS jakim jest Joomla udało się dostosować do historycznej tematyki dzięki odpowiednio wykonanej grafice. Witryna wykonana w oparciu o system Joomla, XHTML, CSS2, JS. Grafika dostosowana do tematyki wykonana w porozumieniu z klientem.

Pomimo grafiki utrzymanej w królewskim klimacie strona jest gotowa na zwiększenie ilości podstron, kategorii oraz powiększenie się długości artykułów. Jest to szczególnie ważne w przypadku witryn, które mają się intensywnie rozwijać i już na etapie projektowania trzeba przewidzieć rozrastający się "content".

Strona ta została ciepło przyjęta przez środowisko zainteresowane tematyką historii Jana III Sobieskiego. Pomimo wielu lat od wdrożenia layout się nie zestarzał i ciągle zachwyca odwiedzających swoją stonowaną i jednocześnie podniosłą kolorystyką. Projektowanie tego rodzaju grafiki jest sprawą niezwykle trudną dlatego też szczególnie przydatne były materiały dostarczone przez klienta jeszcze przed etapem projektowania.

Warte przeczytania

Rekomendacje

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski

Z firmą Desi9n sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w 2016 roku po tym jak zakończyliśmy współpracę z poprzednim wykonawcą. Firma desi9n sp. z o.o. przejęła zadanie związane z tworzeniem od podstaw autorskiego systemu informatycznego - składającym się ze strony internetowej, wraz ze sklepem internetowym, oraz dodatków zapleczowych odpowiadających za zarządzanie produkcją i wystawianie faktur sprzedażowych. Od początku naszej współpracy nigdy nie zawiedli naszych oczekiwań. Ze względu na sumienność, terminowość, dokładność i otwartość na rzucane wyzwania firmę desi9n sp. z o.o. polecam jako solidnego partnera w rozwijaniu i utrzymywaniu oprogramowania biznesowego.

JKB Print - Krystian Barciński

Firma desi9n sp. z o.o. wykonała na rzecz naszej spółki, w 2020 roku, uruchomienie produkcyjne licencjowanego przez nas autorskiego systemu informatycznego. Wdrożenie systemu związane było z dostosowaniem systemu pod wymagania techniczne serwera, uruchomieniem systemu pod nową domeną hexdruk.pl oraz wprowadzeniem zmian kodowych zwiazanych ze zmianą szaty graficznej. Firma desi9n sp. z o.o. wywiązała się z powierzonego jej zadania sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem i sumiennie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę desi9n sp z o.o. jako solidnego wykonawcę. Planujemy kontynuuować współpracę z firmą desi9n sp. z o.o. i powierzać firmie desi9n sp. z o.o. dalsze zlecenia związane ze zmianami systemu, jego rozwojem i utrzymaniem.

Prezes Zarządu HexDruk - Krystian Barciński