Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Wielki Sobieski

Wygląd strony głównej Wygląd menu witryny Moduły dodatkowe strony

Wielki Sobieski - Serwis tematyczny, traktujący o jednym z najwybitniejszych władców Polski. Duży, portalowy system CMS jakim jest Joomla udało się dostosować do historycznej tematyki dzięki odpowiednio wykonanej grafice. Witryna wykonana w oparciu o system Joomla, XHTML, CSS2, JS. Grafika dostosowana do tematyki wykonana w porozumieniu z klientem.

Pomimo grafiki utrzymanej w królewskim klimacie strona jest gotowa na zwiększenie ilości podstron, kategorii oraz powiększenie się długości artykułów. Jest to szczególnie ważne w przypadku witryn, które mają się intensywnie rozwijać i już na etapie projektowania trzeba przewidzieć rozrastający się "content".

Strona ta została ciepło przyjęta przez środowisko zainteresowane tematyką historii Jana III Sobieskiego. Pomimo wielu lat od wdrożenia layout się nie zestarzał i ciągle zachwyca odwiedzających swoją stonowaną i jednocześnie podniosłą kolorystyką. Projektowanie tego rodzaju grafiki jest sprawą niezwykle trudną dlatego też szczególnie przydatne były materiały dostarczone przez klienta jeszcze przed etapem projektowania.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Niniejszym potwierdzam, że firma desi9n sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Królewska 65a, wykonała audyt dostepności według standardów WCAG 2.1 oraz raport witryny saltech.pl. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Powierzone zadania zostały wykonane terminowo. Z przyjmenością polecam firmę desi9n sp. z.o.o jako wiarygodnego partnera.

Saltech - Arkadiusz Salak

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja