Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Warehouses.pl Mobile - Colliers International Poland

wynajem magazynow aplikacja mobilna mobilny layout strony

Aplikacja Warehouses.pl Mobile powstała z myślą o firmach poszukujących przestrzeni magazynowych.

W aplikacji otrzymujemy możliwość wyszukiwania przestrzeni magazynowych w okreslonych rejonach kraju, lub też w okolicy wykorzystując geolokalizację GPS. Wyniki wyszukiwania możemy dopasować według różnych kryteriów.

Aplikacja pozwala również na dodawanie wyszukanych przestrzeni magazynowych do "ulubionych", co ułatwia późniejsze przeglądanie i porównywanie najlepszych ofert.

Pomocną funkcją jest również możliwość kontaktowania sie bezpośrednio z aplikacji z osobami odpowiedzialnymi za wybraną przestrzeń biurową - dzięki temu możemy szybko otrzymać odpowiedź na nasze pytania.

Całość została wykonana w oparciu o technologie hybrydowe z użyciem Phonegapa - dostepna jest na platformach iOS i Android, co oznacza, że można je pobrać z oficjalnych sklepów App Store i Google Play.

Aplikacja wydana została także w postaci strony WWW - pełni ona obecnie rolę mobilnej wersji już wcześniej istniejącej strony warehouses.pl - po wejściu na stronę z użyciem smartfona lub tabletu następuje automatyczne przekierowanie do tej wersji, dzieki czemu przeglądanie ofert jest komfortowe w kazdych warunkach.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Rynek nieruchomości lokalnych w Nowym Yorku, w którym działam, rządzi się swoimi prawami. Aby dotrzeć do klienta, trzeba działać nieszablonowo i takie działania są możliwe dzięki rozwiązaniom IT dostarczanym przez firmę Desi9n sp. z o.o. Programiści w ramach portalu, który dla mnie rozwijają, stworzyli między innymi narzędzie do wyświetlania zdjęć sferycznych 3D dzięki czemu można lepiej zaprezentować daną nieruchomość. Współpracę oceniam jako bardzo dobrą, a przygotowane rozwiązanie zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami dotyczącymi urzadzeń mobilnych.

Właściciel portalu nieruchomości LiveInGreenpoint.com - Sam Baginski

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja