Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Warehouses.pl Mobile - Colliers International Poland

wynajem magazynow aplikacja mobilna mobilny layout strony

Aplikacja Warehouses.pl Mobile powstała z myślą o firmach poszukujących przestrzeni magazynowych.

W aplikacji otrzymujemy możliwość wyszukiwania przestrzeni magazynowych w okreslonych rejonach kraju, lub też w okolicy wykorzystując geolokalizację GPS. Wyniki wyszukiwania możemy dopasować według różnych kryteriów.

Aplikacja pozwala również na dodawanie wyszukanych przestrzeni magazynowych do "ulubionych", co ułatwia późniejsze przeglądanie i porównywanie najlepszych ofert.

Pomocną funkcją jest również możliwość kontaktowania sie bezpośrednio z aplikacji z osobami odpowiedzialnymi za wybraną przestrzeń biurową - dzięki temu możemy szybko otrzymać odpowiedź na nasze pytania.

Całość została wykonana w oparciu o technologie hybrydowe z użyciem Phonegapa - dostepna jest na platformach iOS i Android, co oznacza, że można je pobrać z oficjalnych sklepów App Store i Google Play.

Aplikacja wydana została także w postaci strony WWW - pełni ona obecnie rolę mobilnej wersji już wcześniej istniejącej strony warehouses.pl - po wejściu na stronę z użyciem smartfona lub tabletu następuje automatyczne przekierowanie do tej wersji, dzieki czemu przeglądanie ofert jest komfortowe w kazdych warunkach.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Niniejszym potwierdzam, że firma desi9n sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Królewska 65a, wykonała audyt dostepności według standardów WCAG 2.1 oraz raport witryny saltech.pl. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Powierzone zadania zostały wykonane terminowo. Z przyjmenością polecam firmę desi9n sp. z.o.o jako wiarygodnego partnera.

Saltech - Arkadiusz Salak

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski

Niniejszym potwierdzam, że firma Desi9n sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-081) przy ul. Królewskiej 65a wykonała audyt WCAG 2.1 aplikacji mobilnej "Clemens" opracowanej w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Firma Desi9n sp. z o.o. dostarczyła szczegółowy raport zawierający m.in. badanie eksperckie oraz badanie aplikacji przez osoby z niepełnosprawnościami wraz ze szczegółową listą uwag i rekomendacji oraz ze wskazaniem konkretnych kroków jakie należy podjąć celem dostosowania aplikacji do standardu WCAG 2.1. Firma Desi9n sp. z o.o. wywiązała się ze swoich zobowiązań rzetelnie i terminowo a wszystkie powierzone jej zadania zostały zrealizowane z zaangażowaniem i należytą starannością. Mając powyższe na uwadze rekomenduję usługi tej firmy w zakresie audytów WCAG.

Clemens - Adam Mazgaj