Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Teraz Płoty

Strona startowa serwisu Lista produktów Galeria zdjęć

Firma zajmująca się dystrybucją ogrodzeń. w swojej ofercie posiada rozwiązania nie tylko do zastosowań prywatnych, ale także publicznych np. ogrodzenia wokół boisk Orlik 2012. Naszym celem było stworzenie prostej, czytelnej strony i odpowiednie wyeksponowanie asortymentu. w projekcie użyto rozwiązań takich jak CSS3 i jQuery.

Strona została maksymalnie dostosowana do zaleceń SEO. Desi9n.pl zajmowało się kodowaniem tego serwisu, a także stworzeniem layoutu strony. Ze względu na sposób działalności firmy dodatkowo stworzony został szablon do serwisu Allegro. Dzięki takiemu rozwiązaniu ruch klientów kierowany z portalu aukcyjnego na stronę sprzedawcy jest w mniejszym stopniu filtrowany, gdyż wygląd i funkcjonalność obu tych mediów sprzedaży jest bardzo podobna.

Całość oparta o system CMS umożliwiający łatwe zarządzanie ofertą i cennikiem. Oprócz wykonania strony oferowane jest ciągłe wsparcie techniczne i opieka nad stroną.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka