Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Suche Ściany

Strona wejściowa serwisu Opis technik stosowanych przez firmę Galeria stosowanych rozwiązań

Witryna zawiera kilka głównych podstron, które zawierają dane kontaktowe, historię firmy, informacje o używanych technologiach oraz krótkie przedstawienie oferty. Ponadto strona ta zawiera sekcję "Oferta" w ramach której znaleźć można szczegółowe opisy wszystkich usług wraz z ich specyfikacją techniczną. Taki podział strony zalecany jest dla firm, które posiadają więcej niż kilka usług lub produktów - pozwala to na szybsze i trafniejsze przekazanie oferty klientowi.

Do wykonania witryny użyto systemu Wordpress dostosowując go do wymagań stawianych stronom firmowym. Przy przenoszeniu witryny priorytetem było zachowanie dotychczasowej pozycji w Google stad użycie przekierowań 301 i utrzymanie głównego drzewa podstron. Cala witryna została dodatkowo zoptymalizowana pod względem SEO.

Wygląd galerii był konsultowany z klientem gdyż ze względu na specyfikę branży ukazywanie zalanych pomieszczeń nie budzi dobrych skojarzeń. Klient dostarczył dużo materiałów zdjęciowych, które mogły być swobodnie wykorzystane zarówno podczas projektowania grafiki jak i późniejszego umieszczenia w galeriach.

Warto mieć na uwadze, że firma do której należy marka Suche Ściany to jedno z wiodących na rynku przedsiębiorstw specjalizujących się ściśle w tematyce osuszania budynków. Stosowanie najnowszych technologii, szybki czas działania oraz sumienność pracy to tylko niektóre z zalet tej firmy.

Warte przeczytania

Rekomendacje

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski

Rynek nieruchomości lokalnych w Nowym Yorku, w którym działam, rządzi się swoimi prawami. Aby dotrzeć do klienta, trzeba działać nieszablonowo i takie działania są możliwe dzięki rozwiązaniom IT dostarczanym przez firmę Desi9n sp. z o.o. Programiści w ramach portalu, który dla mnie rozwijają, stworzyli między innymi narzędzie do wyświetlania zdjęć sferycznych 3D dzięki czemu można lepiej zaprezentować daną nieruchomość. Współpracę oceniam jako bardzo dobrą, a przygotowane rozwiązanie zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami dotyczącymi urzadzeń mobilnych.

Właściciel portalu nieruchomości LiveInGreenpoint.com - Sam Baginski

Firma desi9n sp. z o.o. wykonała na rzecz naszej spółki, w 2020 roku, uruchomienie produkcyjne licencjowanego przez nas autorskiego systemu informatycznego. Wdrożenie systemu związane było z dostosowaniem systemu pod wymagania techniczne serwera, uruchomieniem systemu pod nową domeną hexdruk.pl oraz wprowadzeniem zmian kodowych zwiazanych ze zmianą szaty graficznej. Firma desi9n sp. z o.o. wywiązała się z powierzonego jej zadania sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem i sumiennie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę desi9n sp z o.o. jako solidnego wykonawcę. Planujemy kontynuuować współpracę z firmą desi9n sp. z o.o. i powierzać firmie desi9n sp. z o.o. dalsze zlecenia związane ze zmianami systemu, jego rozwojem i utrzymaniem.

Prezes Zarządu HexDruk - Krystian Barciński