Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Suche Ściany

Strona wejściowa serwisu Opis technik stosowanych przez firmę Galeria stosowanych rozwiązań

Witryna zawiera kilka głównych podstron, które zawierają dane kontaktowe, historię firmy, informacje o używanych technologiach oraz krótkie przedstawienie oferty. Ponadto strona ta zawiera sekcję "Oferta" w ramach której znaleźć można szczegółowe opisy wszystkich usług wraz z ich specyfikacją techniczną. Taki podział strony zalecany jest dla firm, które posiadają więcej niż kilka usług lub produktów - pozwala to na szybsze i trafniejsze przekazanie oferty klientowi.

Do wykonania witryny użyto systemu Wordpress dostosowując go do wymagań stawianych stronom firmowym. Przy przenoszeniu witryny priorytetem było zachowanie dotychczasowej pozycji w Google stad użycie przekierowań 301 i utrzymanie głównego drzewa podstron. Cala witryna została dodatkowo zoptymalizowana pod względem SEO.

Wygląd galerii był konsultowany z klientem gdyż ze względu na specyfikę branży ukazywanie zalanych pomieszczeń nie budzi dobrych skojarzeń. Klient dostarczył dużo materiałów zdjęciowych, które mogły być swobodnie wykorzystane zarówno podczas projektowania grafiki jak i późniejszego umieszczenia w galeriach.

Warto mieć na uwadze, że firma do której należy marka Suche Ściany to jedno z wiodących na rynku przedsiębiorstw specjalizujących się ściśle w tematyce osuszania budynków. Stosowanie najnowszych technologii, szybki czas działania oraz sumienność pracy to tylko niektóre z zalet tej firmy.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Firma desi9n sp. z o.o. wykonała na rzecz naszej spółki, w 2020 roku, uruchomienie produkcyjne licencjowanego przez nas autorskiego systemu informatycznego. Wdrożenie systemu związane było z dostosowaniem systemu pod wymagania techniczne serwera, uruchomieniem systemu pod nową domeną hexdruk.pl oraz wprowadzeniem zmian kodowych zwiazanych ze zmianą szaty graficznej. Firma desi9n sp. z o.o. wywiązała się z powierzonego jej zadania sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem i sumiennie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę desi9n sp z o.o. jako solidnego wykonawcę. Planujemy kontynuuować współpracę z firmą desi9n sp. z o.o. i powierzać firmie desi9n sp. z o.o. dalsze zlecenia związane ze zmianami systemu, jego rozwojem i utrzymaniem.

Prezes Zarządu HexDruk - Krystian Barciński

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja