Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

StairsCenter

Wygląd strony głównej Podstrona z ofertą Widok produktu na stronie

Firma zajmująca się działalnością handlową skupioną wokół ekskluzywnych schodów potrzebowała strony która najlepiej odda prestiż jej działalności. Za cel postawiliśmy sobie również wysokie usability przy jednoczesnym zachowaniu estetyki. Strona została zoptymalizowana tak, aby każdy klient mógł szybko znaleźć produkt dopasowany do własnych upodobań.

Dynamiczna funkcjonalność tej strony WWW została wykonana w oparciu o bibliotekę jQuery. Grafika została utrzymana w eleganckiej i ascetycznej wręcz formie, aby oddać jak najlepiej prestiż i styl sprzedawanego asortymentu. Wykonanie tej strony poprzedzały szczegółowe ustalenia co do funkcjonalności zawarte z naszym klientem. Dzięki precyzyjnym wytycznym witryna ta spełniła wszystkie oczekiwania nabywcy.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

Profesjonalne podejście zespołu Desi9n.pl sprawiło, że współpraca z tą firmą była przyjemnością. Prace nad aplikacją CoWjem zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Zaletą Desi9n.pl była cierpliwość i fachowość doradztwa na temat poszczególnych elementów aplikacji. Z otrzymanego produktu jestem zadowolony, dlatego polecam firmę jako partnera w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych.

Hakuna Matata - Mateusz Kustra