Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Pożyczki 2.0

Wygląd strony głównej bloga Wygląd komentarzy na blogu Projekt strunktury witryny

Blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są internetowe pożyczki społecznościowe - alternatywa dla banków, zarówno dla pożyczkobiorców jak i osób które chcą ulokować swoje oszczędności. Strona została zbudowana na systemie blogowym WordPress który oprócz prostego i użytecznego panelu administratora oferuje wsparcie dużej społeczności. Mnóstwo wtyczek i rozszerzeń, które w większości mogą być samodzielnie uruchomione nawet przez niedoświadczonego użytkownika to jedna z zalet tego systemu.

Jako strona dotycząca tematyki finansowej została utrzymana w eleganckich odcieniach zieleni. Duży nacisk położono na wysoką użyteczność witryny, ponieważ w przypadku tego serwisu łatwy dostęp do treści jest najważniejszy. Modułowa budowa strony pozwala naszemu klientowi reagować na zmieniające się preferencje użytkowników oraz przeprowadzać testy różnych konfiguracji strony. Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek zapewniła naszemu klientowi miejsce w czołowej trójce wyników google na interesujące go frazy.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Niniejszym potwierdzam, że firma desi9n sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Królewska 65a, wykonała audyt dostepności według standardów WCAG 2.1 oraz raport witryny saltech.pl. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Powierzone zadania zostały wykonane terminowo. Z przyjmenością polecam firmę desi9n sp. z.o.o jako wiarygodnego partnera.

Saltech - Arkadiusz Salak

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja