Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Maraton Rowerowy Dookoła Polski - aplikacja mobilna

MRDP Maraton Rowerowy Dookoła Polski Maraton Rowerowy

Aplikacja MRDP powstała na potrzeby Maratonu Rowerowego Dookoła Polski. Głównym jej zadaniem jest zapewnienie łatwego dostępu do relacji online prowadzonej przez zawodników bezpośrednio z trasy. Poza tym w aplikacji możemy zapoznać się z profilami osób biorących udział w maratonie, czy też przeczytać najnowsze informacje dotyczące samego wydarzenia.

Zawodnicy wysyłają wiadomości poprzez SMSy - trafiają one nastepnie do bazy danych (obsługiwanej przez webservice). Aplikacja łączy się z webservice pobierając aktualne informacje. Wiadomość po wysłaniu jest dostępna w aplikacji już po kilku sekundach, co przekłada się na praktycznie "natychmiastowe" dostarczenie informacji do setek osób używających tej aplikacji.

Aplikacja została oparta o platformę Phonegap co pozwoliło stworzyć jedną aplikację działającą pod dwoma systemami: Androidem i iOSem. Dzięki wykorzystaniu możliwości CSS3 (w tym Media Queries) aplikacja dostosowana jest do różnych rozdzielczości ekranu - również do tabletów. Logika aplikacji została oparta o AngularJS.

Obsługa wysyłanych SMSów została zrealizowana dzięki wykorzystaniu SMSAPI - jest to rozwiązanie pozwalajające na przeprowadzanie różnych działań marketingowych: konkursów, akcji promocyjnych, czy też innych działań związanych z prostą i szybką komunikacją między użytkownikami.

Warte przeczytania

Rekomendacje

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski

Profesjonalne podejście zespołu Desi9n.pl sprawiło, że współpraca z tą firmą była przyjemnością. Prace nad aplikacją CoWjem zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Zaletą Desi9n.pl była cierpliwość i fachowość doradztwa na temat poszczególnych elementów aplikacji. Z otrzymanego produktu jestem zadowolony, dlatego polecam firmę jako partnera w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych.

Hakuna Matata - Mateusz Kustra

Firma desi9n sp. z o.o. wykonała na rzecz naszej spółki, w 2020 roku, uruchomienie produkcyjne licencjowanego przez nas autorskiego systemu informatycznego. Wdrożenie systemu związane było z dostosowaniem systemu pod wymagania techniczne serwera, uruchomieniem systemu pod nową domeną hexdruk.pl oraz wprowadzeniem zmian kodowych zwiazanych ze zmianą szaty graficznej. Firma desi9n sp. z o.o. wywiązała się z powierzonego jej zadania sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem i sumiennie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę desi9n sp z o.o. jako solidnego wykonawcę. Planujemy kontynuuować współpracę z firmą desi9n sp. z o.o. i powierzać firmie desi9n sp. z o.o. dalsze zlecenia związane ze zmianami systemu, jego rozwojem i utrzymaniem.

Prezes Zarządu HexDruk - Krystian Barciński