Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Maraton Rowerowy Dookoła Polski - aplikacja mobilna

MRDP Maraton Rowerowy Dookoła Polski Maraton Rowerowy

Aplikacja MRDP powstała na potrzeby Maratonu Rowerowego Dookoła Polski. Głównym jej zadaniem jest zapewnienie łatwego dostępu do relacji online prowadzonej przez zawodników bezpośrednio z trasy. Poza tym w aplikacji możemy zapoznać się z profilami osób biorących udział w maratonie, czy też przeczytać najnowsze informacje dotyczące samego wydarzenia.

Zawodnicy wysyłają wiadomości poprzez SMSy - trafiają one nastepnie do bazy danych (obsługiwanej przez webservice). Aplikacja łączy się z webservice pobierając aktualne informacje. Wiadomość po wysłaniu jest dostępna w aplikacji już po kilku sekundach, co przekłada się na praktycznie "natychmiastowe" dostarczenie informacji do setek osób używających tej aplikacji.

Aplikacja została oparta o platformę Phonegap co pozwoliło stworzyć jedną aplikację działającą pod dwoma systemami: Androidem i iOSem. Dzięki wykorzystaniu możliwości CSS3 (w tym Media Queries) aplikacja dostosowana jest do różnych rozdzielczości ekranu - również do tabletów. Logika aplikacji została oparta o AngularJS.

Obsługa wysyłanych SMSów została zrealizowana dzięki wykorzystaniu SMSAPI - jest to rozwiązanie pozwalajające na przeprowadzanie różnych działań marketingowych: konkursów, akcji promocyjnych, czy też innych działań związanych z prostą i szybką komunikacją między użytkownikami.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Firma Desi9n sp. z o.o. realizowała dla Domu Spotkań z Historią aplikację na urządzenia mobilne o nazwie "e-kartka 1939", na system operacyjny Android w wersji 2.3+ i IOS w wersji 6.0+ a także portal towarzyszący aplikacji www.wrzesien39.waw.pl oraz panel CMS Wordpress do zarządzania treścią Aplikacji. Projekt był realizowany przez Dom Spotkań z Historią w ramach grantu z programu "Patriotyzm jutra 2014" przygotowanego przez Muzeum Historii Polski. Z powierdzonego zadania firma Desi9n wywiązała się bardzo dobrze. Spełnione zostały wszystkie wymagania techniczne w stosunku do aplikacji, portalu oraz panelu. Prace w poszczególnych fazach projektu przebiegały terminowo. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z dobrej komunikacji, elastyczności oraz innowacyjności rozwiązań proponowanych przez firmę Desi9n.

Osoba odpowiedzialna za projekt po stronie DSH - Agnieszka Tomasińska

Z firmą Desi9n sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w 2016 roku po tym jak zakończyliśmy współpracę z poprzednim wykonawcą. Firma desi9n sp. z o.o. przejęła zadanie związane z tworzeniem od podstaw autorskiego systemu informatycznego - składającym się ze strony internetowej, wraz ze sklepem internetowym, oraz dodatków zapleczowych odpowiadających za zarządzanie produkcją i wystawianie faktur sprzedażowych. Od początku naszej współpracy nigdy nie zawiedli naszych oczekiwań. Ze względu na sumienność, terminowość, dokładność i otwartość na rzucane wyzwania firmę desi9n sp. z o.o. polecam jako solidnego partnera w rozwijaniu i utrzymywaniu oprogramowania biznesowego.

JKB Print - Krystian Barciński