Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Manki Usługi Budowlane

Wyeksponowany kontakt do właściciela strony Galeria zdjęć z wykonanych prac Opis wykonywanych usług

Strona dla firmy zajmującej się pracami wysokościowymi i ogólnobudowlanymi. Witryna zaprojektowana według zaleceń klienta przy zachowaniu zasad usability. Ze względu na małą ilość treści grafika i układ witryny został zaprojektowany tak, aby użytkownicy nie mieli wrażenia poruszania się po pustej stronie. Układ taki polecany jest dla firm, które mają bardzo konkretną ofertę i nie potrzebują dodatkowych funkcjonalności takich jak formularze zamówień czy odrębne galerie zdjęć.

Kolorystyka utrzymana w delikatnych odcieniach szarości z wyraźnymi, kontrastowymi napisami. Dla firmy budowlanej bardzo ważna jest galeria zdjęć dzięki której klienci mogą zapoznać się z realizacjami i stosowanymi technologiami.

Warto zwrócić uwagę na prace wysokościowe metodą alpinistyczną - dzięki takiej usłudze firma tak nie ma żadnej konkurencji na swoim lokalnym rynku, a sama praca wygląda dość efektownie.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Niniejszym potwierdzam, że firma desi9n sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Królewska 65a, wykonała audyt dostepności według standardów WCAG 2.1 oraz raport witryny saltech.pl. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Powierzone zadania zostały wykonane terminowo. Z przyjmenością polecam firmę desi9n sp. z.o.o jako wiarygodnego partnera.

Saltech - Arkadiusz Salak