Open Menu

desi9n.pl

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Manki Usługi Budowlane

Wyeksponowany kontakt do właściciela strony Galeria zdjęć z wykonanych prac Opis wykonywanych usług

Strona dla firmy zajmującej się pracami wysokościowymi i ogólnobudowlanymi. Witryna zaprojektowana według zaleceń klienta przy zachowaniu zasad usability. Ze względu na małą ilość treści grafika i układ witryny został zaprojektowany tak, aby użytkownicy nie mieli wrażenia poruszania się po pustej stronie. Układ taki polecany jest dla firm, które mają bardzo konkretną ofertę i nie potrzebują dodatkowych funkcjonalności takich jak formularze zamówień czy odrębne galerie zdjęć.

Kolorystyka utrzymana w delikatnych odcieniach szarości z wyraźnymi, kontrastowymi napisami. Dla firmy budowlanej bardzo ważna jest galeria zdjęć dzięki której klienci mogą zapoznać się z realizacjami i stosowanymi technologiami.

Warto zwrócić uwagę na prace wysokościowe metodą alpinistyczną - dzięki takiej usłudze firma tak nie ma żadnej konkurencji na swoim lokalnym rynku, a sama praca wygląda dość efektownie.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

It is with much enthusiasm that I am writing to recommend the lT services of Desi9n.pl Company. Duringthe last 2 years Design.pl has developed and launched a real estate rental platform in NYC called NewYorsky.com. Design.pl was involved with a design and implementation of all versions of NewYorsky.com including but limited to rental offer showcasing system, individual offer posting, online application process and many others. They used the latest technologies to find the best solutions and always met the deadlines and delivered projects on time. We have been fortunate to have worked with wonderful and talented engineers from Desi9n.pl and we are happy to recommend their services.

NewYorsky - Sam Baginski

Profesjonalne podejście zespołu Desi9n.pl sprawiło, że współpraca z tą firmą była przyjemnością. Prace nad aplikacją CoWjem zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Zaletą Desi9n.pl była cierpliwość i fachowość doradztwa na temat poszczególnych elementów aplikacji. Z otrzymanego produktu jestem zadowolony, dlatego polecam firmę jako partnera w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych.

Hakuna Matata - Mateusz Kustra