Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Katedra Unesco

Wybrana sekcja witryny Strona główna z podziałem na kategorie Przykład tabeli

Oprócz wykonania samej strony zadaniem desi9n.pl była reorganizacja treści z dotychczasowej witryny i umieszczenie jej w nowej formie w nowym systemie zarządzania treścią. Oprócz zaprojektowania grafiki i stworzenia szablonu, została wykonana migracja z systemu Joomla na system Wordpress przy zachowaniu większości funkcjonalności witryny bazowej. Ze względu na charakter zlecenia było ono realizowane w ścisłej współpracy z klientem.

Wykonanie graficznej koncepcji strony było o tyle łatwe, że klient dysponował już podstawową makietą funkcjonalności i układem elementów strony co niewątpliwie przyczyniło się do sprawnego i szybkiego zaprojektowania graficznego układu strony.

Strona zapewnia łatwy dostęp do treści, których jest bardzo dużo. Informacje dotyczące kadry naukowej, studentów oraz samej działalności naukowo-dydaktycznej katedry to tylko niektóre tematy, które należało w tym wypadku wydzielić i poukładać w taki sposób, aby każdy odwiedzający stronę mógł znaleźć szybko potrzebne mu materiały. Pamiętajmy, że katedra to zwykle jedynie składowa wydziału, jednak w tym wypadku mamy przykład bardzo dużej jednostki administracyjnej.

Warte przeczytania

Rekomendacje

W grudniu 2014 roku firma desi9n.pl przeprowadziła dla nasz szkolenie dotyczące tworzenia aplikacja mobilnych z wykorzystaniem platformy Cordova / Phonegap w oparciu o AngularJS. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia szkolenia, na którym przeważała część warsztatowa a część teoretyczna została przedstawiona w przejrzysty sposób. Dla nas, programistów było to bardzo ważne, aby pisać kod i uczyć się na bieżąco nowej technologii. Mamy przyjemność zarekomendować firmę desi9n sp. z.o.o i jej trenerów - Krzysztofa i Adriana jako dokładnych i uważnych programistów oraz przyjaznych i otwartych nauczycieli.

Bank Zachodni WBK - Team Leader Patryk Domoracki

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja