Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Katedra Unesco

Wybrana sekcja witryny Strona główna z podziałem na kategorie Przykład tabeli

Oprócz wykonania samej strony zadaniem desi9n.pl była reorganizacja treści z dotychczasowej witryny i umieszczenie jej w nowej formie w nowym systemie zarządzania treścią. Oprócz zaprojektowania grafiki i stworzenia szablonu, została wykonana migracja z systemu Joomla na system Wordpress przy zachowaniu większości funkcjonalności witryny bazowej. Ze względu na charakter zlecenia było ono realizowane w ścisłej współpracy z klientem.

Wykonanie graficznej koncepcji strony było o tyle łatwe, że klient dysponował już podstawową makietą funkcjonalności i układem elementów strony co niewątpliwie przyczyniło się do sprawnego i szybkiego zaprojektowania graficznego układu strony.

Strona zapewnia łatwy dostęp do treści, których jest bardzo dużo. Informacje dotyczące kadry naukowej, studentów oraz samej działalności naukowo-dydaktycznej katedry to tylko niektóre tematy, które należało w tym wypadku wydzielić i poukładać w taki sposób, aby każdy odwiedzający stronę mógł znaleźć szybko potrzebne mu materiały. Pamiętajmy, że katedra to zwykle jedynie składowa wydziału, jednak w tym wypadku mamy przykład bardzo dużej jednostki administracyjnej.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

Firma desi9n sp. z o.o. wykonała na rzecz naszej spółki, w 2020 roku, uruchomienie produkcyjne licencjowanego przez nas autorskiego systemu informatycznego. Wdrożenie systemu związane było z dostosowaniem systemu pod wymagania techniczne serwera, uruchomieniem systemu pod nową domeną hexdruk.pl oraz wprowadzeniem zmian kodowych zwiazanych ze zmianą szaty graficznej. Firma desi9n sp. z o.o. wywiązała się z powierzonego jej zadania sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem i sumiennie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę desi9n sp z o.o. jako solidnego wykonawcę. Planujemy kontynuuować współpracę z firmą desi9n sp. z o.o. i powierzać firmie desi9n sp. z o.o. dalsze zlecenia związane ze zmianami systemu, jego rozwojem i utrzymaniem.

Prezes Zarządu HexDruk - Krystian Barciński