Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Headphones Master

Wygląd aplikacji Wygląd elementów aplikacji Zdjęcie telefonu z uruchomioną aplikacją

Aplikacja/gra mobilna na platformę Android. Aplikacja za pomocą prostego quizu pozwala na zapoznanie się z wyglądem oraz parametrami technicznymi popularnych modeli słuchawek. Technologie wykorzystane przy tworzeniu aplikacji to Phonegap, CSS3, HTML5, JS.

Aplikacja na telefony komórkowe działających pod kontrola systemu Android, iOS oraz Windows Phone. W całości wykonana w oparciu o nowoczesne technologie webowe z uwzględnieniem kompatybilności ze starszymi wersjami systemów, a zwłaszcza z silnikiem Internet Explorer znajdującym się w systemie Windows Phone.

Choć aplikacja zbudowana jest w oparciu o platformie Phonegap to na większości urządzeń nie ustępuje ona prędkością działania aplikacjom natywnym.

Aplikacja cechuje się minimalistyczną i przejrzystą grafiką utrzymaną w szarej tonacji. Aplikacja projektowana była na telefony komórkowe lecz równie dobrze pracuje na tabletach. Firma zlecająca nam wykonanie aplikacji jest zadowolona z efektów i w przyszłości planowane są kolejne wersje programu.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

Rynek nieruchomości lokalnych w Nowym Yorku, w którym działam, rządzi się swoimi prawami. Aby dotrzeć do klienta, trzeba działać nieszablonowo i takie działania są możliwe dzięki rozwiązaniom IT dostarczanym przez firmę Desi9n sp. z o.o. Programiści w ramach portalu, który dla mnie rozwijają, stworzyli między innymi narzędzie do wyświetlania zdjęć sferycznych 3D dzięki czemu można lepiej zaprezentować daną nieruchomość. Współpracę oceniam jako bardzo dobrą, a przygotowane rozwiązanie zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami dotyczącymi urzadzeń mobilnych.

Właściciel portalu nieruchomości LiveInGreenpoint.com - Sam Baginski