Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Embi Marketing

Strona główna z galerią Interaktywna mapa na stronie Podstrona z galerią firmy

Firma Embi Marketing zajmuje się merchandisingiem. Branża ta wymaga nowoczesnego wyglądu, ale też wysokiej dostępności witryny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii udało się nam osiągnąć złoty środek - witryna jest przyjazna użytkownikowi i jednocześnie miła dla oka.

Na stronie oprócz oferty firmy znalazły się: interaktywna mapa, animowana galeria, strefa dostępu dla klienta chroniona hasłem.

Na stronie zostały przedstawione konkrety - historia firmy, działalność, galeria zdjęć i kontakt. Przekaz dla klienta musi być jasny: "to właśnie ta firma, której szukasz, zadzwoń". Jeśli z naszych usług korzystają klienci korporacyjni to tym bardziej należy wyeksponować same konkrety i pozwolić klientowi na łatwy kontakt.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

Profesjonalne podejście zespołu Desi9n.pl sprawiło, że współpraca z tą firmą była przyjemnością. Prace nad aplikacją CoWjem zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Zaletą Desi9n.pl była cierpliwość i fachowość doradztwa na temat poszczególnych elementów aplikacji. Z otrzymanego produktu jestem zadowolony, dlatego polecam firmę jako partnera w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych.

Hakuna Matata - Mateusz Kustra

Rynek nieruchomości lokalnych w Nowym Yorku, w którym działam, rządzi się swoimi prawami. Aby dotrzeć do klienta, trzeba działać nieszablonowo i takie działania są możliwe dzięki rozwiązaniom IT dostarczanym przez firmę Desi9n sp. z o.o. Programiści w ramach portalu, który dla mnie rozwijają, stworzyli między innymi narzędzie do wyświetlania zdjęć sferycznych 3D dzięki czemu można lepiej zaprezentować daną nieruchomość. Współpracę oceniam jako bardzo dobrą, a przygotowane rozwiązanie zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami dotyczącymi urzadzeń mobilnych.

Właściciel portalu nieruchomości LiveInGreenpoint.com - Sam Baginski