Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Adriano Techblog

Wygląd topu strony Sposób prezentacji treści na blogu Przykłady użycia technologii internetowych

Blog porusza między innymi tematykę bezpieczeństwa stron WWW. Dzięki konkretnym przykładom możemy dowiedzieć się jak ochronić stronę przed atakiem XSS (Cross-site scripting) czy CSRF (Cross-Site Request Forgery). Niewielu programistów WWW zdaje sobie sprawę z tego, że poprzez zwyczajny, źle zaprojektowany formularz można narazić stronę na atak. Opisywane na blogu techniki pozwalają uniknąć opisywanych problemów.

Poza tą tematyką na blogu możemy przeczytać również o użyteczności stron WWW, np. o tym dlaczego Flash został wyparty przez silnie rozwijający się HTML5 i CSS3.

Aby blog technologiczny o tworzeniu stron WWW odniósł sukces musi merytorycznie reprezentować odpowiednio wysoki poziom. Jednak bez odpowiedniej optymalizacji SEO, architektury treści nie sposób odnieść satysfakcjonujące wyniki. Dzięki zastosowanym technikom optymalizacji strony znacznie wzrosła ilość osób codziennie odwiedzających ten serwis.

Najważniejszym elementem na blogu jest treść, więc wygląd graficzny został zaprojektowany tak, aby odpowiednio zagospodarować wszelkie miejsca. Strona dysponuje ciekawą kompozycją graficzną.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Rynek nieruchomości lokalnych w Nowym Yorku, w którym działam, rządzi się swoimi prawami. Aby dotrzeć do klienta, trzeba działać nieszablonowo i takie działania są możliwe dzięki rozwiązaniom IT dostarczanym przez firmę Desi9n sp. z o.o. Programiści w ramach portalu, który dla mnie rozwijają, stworzyli między innymi narzędzie do wyświetlania zdjęć sferycznych 3D dzięki czemu można lepiej zaprezentować daną nieruchomość. Współpracę oceniam jako bardzo dobrą, a przygotowane rozwiązanie zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami dotyczącymi urzadzeń mobilnych.

Właściciel portalu nieruchomości LiveInGreenpoint.com - Sam Baginski

Firma desi9n sp. z o.o. wykonała na rzecz naszej spółki, w 2020 roku, uruchomienie produkcyjne licencjowanego przez nas autorskiego systemu informatycznego. Wdrożenie systemu związane było z dostosowaniem systemu pod wymagania techniczne serwera, uruchomieniem systemu pod nową domeną hexdruk.pl oraz wprowadzeniem zmian kodowych zwiazanych ze zmianą szaty graficznej. Firma desi9n sp. z o.o. wywiązała się z powierzonego jej zadania sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem i sumiennie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę desi9n sp z o.o. jako solidnego wykonawcę. Planujemy kontynuuować współpracę z firmą desi9n sp. z o.o. i powierzać firmie desi9n sp. z o.o. dalsze zlecenia związane ze zmianami systemu, jego rozwojem i utrzymaniem.

Prezes Zarządu HexDruk - Krystian Barciński

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja