Open Menu

desi9n.pl

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Adriano Techblog

Wygląd topu strony Sposób prezentacji treści na blogu Przykłady użycia technologii internetowych

Blog porusza między innymi tematykę bezpieczeństwa stron WWW. Dzięki konkretnym przykładom możemy dowiedzieć się jak ochronić stronę przed atakiem XSS (Cross-site scripting) czy CSRF (Cross-Site Request Forgery). Niewielu programistów WWW zdaje sobie sprawę z tego, że poprzez zwyczajny, źle zaprojektowany formularz można narazić stronę na atak. Opisywane na blogu techniki pozwalają uniknąć opisywanych problemów.

Poza tą tematyką na blogu możemy przeczytać również o użyteczności stron WWW, np. o tym dlaczego Flash został wyparty przez silnie rozwijający się HTML5 i CSS3.

Aby blog technologiczny o tworzeniu stron WWW odniósł sukces musi merytorycznie reprezentować odpowiednio wysoki poziom. Jednak bez odpowiedniej optymalizacji SEO, architektury treści nie sposób odnieść satysfakcjonujące wyniki. Dzięki zastosowanym technikom optymalizacji strony znacznie wzrosła ilość osób codziennie odwiedzających ten serwis.

Najważniejszym elementem na blogu jest treść, więc wygląd graficzny został zaprojektowany tak, aby odpowiednio zagospodarować wszelkie miejsca. Strona dysponuje ciekawą kompozycją graficzną.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

Niniejszym potwierdzam, że firma Desi9n sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-081) przy ul. Królewskiej 65a wykonała audyt WCAG 2.1 aplikacji mobilnej "Clemens" opracowanej w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Firma Desi9n sp. z o.o. dostarczyła szczegółowy raport zawierający m.in. badanie eksperckie oraz badanie aplikacji przez osoby z niepełnosprawnościami wraz ze szczegółową listą uwag i rekomendacji oraz ze wskazaniem konkretnych kroków jakie należy podjąć celem dostosowania aplikacji do standardu WCAG 2.1. Firma Desi9n sp. z o.o. wywiązała się ze swoich zobowiązań rzetelnie i terminowo a wszystkie powierzone jej zadania zostały zrealizowane z zaangażowaniem i należytą starannością. Mając powyższe na uwadze rekomenduję usługi tej firmy w zakresie audytów WCAG.

Clemens - Adam Mazgaj