Open Menu

desi9n.pl

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Korzyści ze strony internetowej

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - StairsCenter

Strona internetowa to nie tylko elektroniczna wizytówka firmy. Pozwala ona na otwarcie się na nowe rynki i pozyskanie zupełnie nowych klientów. W wielu branżach prestiż decyduje o powodzeniu działalności - warto w tym miejscu pamiętać, że dobrze wykonana strona internetowa może bardzo umocnić wizerunek Państwa firmy.

Wygląd graficzny odpowiada za pierwsze wrażenie wywierane na Internautach przy wejściu na stronę internetową. Dbamy o to, aby wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Przykładamy wagę do kwestii użyteczności witryny. Zależy Państwu, aby gość na stronie dotarł do formlarza zamówienia? Ułatwimy mu to poprzez odpowiednie przygotowanie przepływu informacji na stronie!

Na stronie internetowej marketing się jednak nie kończy - warto zainteresować się kampaniami reklamowymi w sieci i klasycznymi formami reklamy takimi jak wizytówki, ulotki, foldery.

Sama budowa strony WWW to nie wszystko - trzeba dbać o jej aktualizacje. Dlatego też proponujemy strony oparte o systemy zarządzania treścią, a ponadto wsparcie techniczne i opiekę nad stroną. Do każdej wykonanej strony dostarczamy instrukcję "krok po kroku" zarządzania nią. Instrukcję tę można wydrukować.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Niniejszym potwierdzam, że firma desi9n sp. z.o.o. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Królewska 65a, wykonała audyt dostepności według standardów WCAG 2.1 oraz raport witryny saltech.pl. Firma wykazała się rzetelnością i profesjonalizmem. Powierzone zadania zostały wykonane terminowo. Z przyjmenością polecam firmę desi9n sp. z.o.o jako wiarygodnego partnera.

Saltech - Arkadiusz Salak

W grudniu 2014 roku firma desi9n.pl przeprowadziła dla nasz szkolenie dotyczące tworzenia aplikacja mobilnych z wykorzystaniem platformy Cordova / Phonegap w oparciu o AngularJS. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia szkolenia, na którym przeważała część warsztatowa a część teoretyczna została przedstawiona w przejrzysty sposób. Dla nas, programistów było to bardzo ważne, aby pisać kod i uczyć się na bieżąco nowej technologii. Mamy przyjemność zarekomendować firmę desi9n sp. z.o.o i jej trenerów - Krzysztofa i Adriana jako dokładnych i uważnych programistów oraz przyjaznych i otwartych nauczycieli.

Bank Zachodni WBK - Team Leader Patryk Domoracki

Z firmą Desi9n sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w 2016 roku po tym jak zakończyliśmy współpracę z poprzednim wykonawcą. Firma desi9n sp. z o.o. przejęła zadanie związane z tworzeniem od podstaw autorskiego systemu informatycznego - składającym się ze strony internetowej, wraz ze sklepem internetowym, oraz dodatków zapleczowych odpowiadających za zarządzanie produkcją i wystawianie faktur sprzedażowych. Od początku naszej współpracy nigdy nie zawiedli naszych oczekiwań. Ze względu na sumienność, terminowość, dokładność i otwartość na rzucane wyzwania firmę desi9n sp. z o.o. polecam jako solidnego partnera w rozwijaniu i utrzymywaniu oprogramowania biznesowego.

JKB Print - Krystian Barciński