Open Menu

desi9n.pl

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Korzyści ze strony internetowej

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - StairsCenter

Strona internetowa to nie tylko elektroniczna wizytówka firmy. Pozwala ona na otwarcie się na nowe rynki i pozyskanie zupełnie nowych klientów. W wielu branżach prestiż decyduje o powodzeniu działalności - warto w tym miejscu pamiętać, że dobrze wykonana strona internetowa może bardzo umocnić wizerunek Państwa firmy.

Wygląd graficzny odpowiada za pierwsze wrażenie wywierane na Internautach przy wejściu na stronę internetową. Dbamy o to, aby wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Przykładamy wagę do kwestii użyteczności witryny. Zależy Państwu, aby gość na stronie dotarł do formlarza zamówienia? Ułatwimy mu to poprzez odpowiednie przygotowanie przepływu informacji na stronie!

Na stronie internetowej marketing się jednak nie kończy - warto zainteresować się kampaniami reklamowymi w sieci i klasycznymi formami reklamy takimi jak wizytówki, ulotki, foldery.

Sama budowa strony WWW to nie wszystko - trzeba dbać o jej aktualizacje. Dlatego też proponujemy strony oparte o systemy zarządzania treścią, a ponadto wsparcie techniczne i opiekę nad stroną. Do każdej wykonanej strony dostarczamy instrukcję "krok po kroku" zarządzania nią. Instrukcję tę można wydrukować.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Z przyjemnością zaświadczam że firma desi9n sp. z o.o. jest rzetelnym i terminowym partnerem. Wszystkie powierdzone jej zadania wykonała z zaangażowaniem i należytą starannością. Firma desi9n sp. z o.o. wykonała dla witryny luczycka.pl audyt dostępności cyfrowej. Zakres prac obejmował: wykonanie audytu według standardu WCAG 2.1 oraz opracowanie raportu z audytu zawierający opis stron oraz listę rekomendowanyc usprawnień. Liczę na dalszą współpracę w przyszłości i życze licznych sukcesów.

Usługi księgowe - Patrycja Łuczycka

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja