W ciągu ostatnich lat desi9n.pl zmienił nieco rynek docelowy swoich usług koncentrując się wyłącznie na kliencie biznesowym i jego specyficznych potrzebach. Oprócz stron internetowych oferujemy aplikacje mobilne, testy oprogramowania oraz rozwiązania dedykowane.

Obecne trendy rozwoju technologii internetowych wskazują na szybki rozwój sieci dostosowanej do urządzeń mobilnych - podążamy za tym trendem z myślą o naszych klientach jednocześnie realizując własną pasję - podążanie za rozwojem otwartych technologii.

Obecna wersja poprawnie wyświetla się na urządzeniach przenośnych, jednak dla tych właśnie urządzeń w przygotowaniu jest specjalna wersja mobilna, która pojawi się niebawem.

Nie zamierzamy poprawiać błędów firmy Microsoft i nowa wersja desi9n.pl została zaprojektowana z zachowaniem kompatybilności z Internet Explorerem powyżej wersji 9. Mamy nadzieję, że jest to nasz mały wkład w kierunku ustalenia się otwartych standardów technologii internetowych.

Oczywiście na życzenie klienta w tworzonych przez nas rozwiązaniach możemy zachować kompatybilność ze starszymi przeglądarkami, ale w obecnych czasach nie jest to konieczne.