Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Audyty Usability

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Raport prowadzany jest przez co najmniej 2 ekspertów. Dokonywana jest ocena zgodności poszczególnych elementów serwisu lub aplikacji z wytycznymi usability. Końcowy raport wykazuje napotkane trudności oraz podaje rekomendacje pozwalające na usunięcie przedstawionych problemów użyteczności aplikacji / strony internetowej.

Pierwsza wizyta użytkownika w danym serwisie www. Poszukiwanie cennika usługi. Gdzie go szukać? Po kilkudziesięciu sekundach rezygnacja, ponowne przeszukiwanie wyników w Google, wybór innego usługodawcy. Jak myślisz, jak wiele tego typu scenariuszy może dotyczyć Twojego serwisu www?

Problem niskiej użyteczności serwisu www, braku nastawienia na potrzeby użytkownika już od momentu projektowania kolejnych stron - bezsprzecznie jest to bolączka stron internetowych wielu osób/firm. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że na zainteresowanie użytkownika naszą ofertą mamy tylko kilka do kilkunastu sekund. Jeżeli nie wykorzystamy tego, proponując mu źle zaprojektowaną nawigację, słabo widoczne odnośniki lub inne, delikatne uchybienia w projekcie, nie powinniśmy liczyć na jego lojalność i powrót do naszego serwisu.

desi9n.pl, jako zespół osób żywo zainteresowanych wszelkimi trendami w tematyce projektowania zorientowanego na użytkownika, jesteśmy w stanie zaproponować wysokiej jakości audyt usability serwisu www lub innej aplikacji.

Oferujemy: audyt ekspercki przeprowadzany przez minimum dwóch specjalistów, którzy realizują scenariusze dostarczane przez Klienta oraz/lub przygotowane przez zespół desi9n.pl po analizie produktu poddawanego audytowi. Eksperci są niezależni, obiektywni, efektem ich pracy jest wielostronnicowy raport, zawierający informacje takie, jak m.in.:

  • wskazanie problemów użyteczności,
  • miejsce ich występowania,
  • priorytet błędu (być może dana komplikacja uniemożliwia osiągnięcie założonego celu?),
  • charakter błędu - jednorazowy/stały,
  • przedstawienie rekomendacji na usunięcie problemu.

Zapraszamy do kontaktu, będziemy w stanie przygotować indywidualnie dopasowaną ofertę.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Profesjonalne podejście zespołu Desi9n.pl sprawiło, że współpraca z tą firmą była przyjemnością. Prace nad aplikacją CoWjem zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Zaletą Desi9n.pl była cierpliwość i fachowość doradztwa na temat poszczególnych elementów aplikacji. Z otrzymanego produktu jestem zadowolony, dlatego polecam firmę jako partnera w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych.

Hakuna Matata - Mateusz Kustra

Z firmą Desi9n sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w 2016 roku po tym jak zakończyliśmy współpracę z poprzednim wykonawcą. Firma desi9n sp. z o.o. przejęła zadanie związane z tworzeniem od podstaw autorskiego systemu informatycznego - składającym się ze strony internetowej, wraz ze sklepem internetowym, oraz dodatków zapleczowych odpowiadających za zarządzanie produkcją i wystawianie faktur sprzedażowych. Od początku naszej współpracy nigdy nie zawiedli naszych oczekiwań. Ze względu na sumienność, terminowość, dokładność i otwartość na rzucane wyzwania firmę desi9n sp. z o.o. polecam jako solidnego partnera w rozwijaniu i utrzymywaniu oprogramowania biznesowego.

JKB Print - Krystian Barciński

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja