Open Menu

desi9n.pl

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

Audyty Usability

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Raport prowadzany jest przez co najmniej 2 ekspertów. Dokonywana jest ocena zgodności poszczególnych elementów serwisu lub aplikacji z wytycznymi usability. Końcowy raport wykazuje napotkane trudności oraz podaje rekomendacje pozwalające na usunięcie przedstawionych problemów użyteczności aplikacji / strony internetowej.

Pierwsza wizyta użytkownika w danym serwisie www. Poszukiwanie cennika usługi. Gdzie go szukać? Po kilkudziesięciu sekundach rezygnacja, ponowne przeszukiwanie wyników w Google, wybór innego usługodawcy. Jak myślisz, jak wiele tego typu scenariuszy może dotyczyć Twojego serwisu www?

Problem niskiej użyteczności serwisu www, braku nastawienia na potrzeby użytkownika już od momentu projektowania kolejnych stron - bezsprzecznie jest to bolączka stron internetowych wielu osób/firm. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że na zainteresowanie użytkownika naszą ofertą mamy tylko kilka do kilkunastu sekund. Jeżeli nie wykorzystamy tego, proponując mu źle zaprojektowaną nawigację, słabo widoczne odnośniki lub inne, delikatne uchybienia w projekcie, nie powinniśmy liczyć na jego lojalność i powrót do naszego serwisu.

desi9n.pl, jako zespół osób żywo zainteresowanych wszelkimi trendami w tematyce projektowania zorientowanego na użytkownika, jesteśmy w stanie zaproponować wysokiej jakości audyt usability serwisu www lub innej aplikacji.

Oferujemy: audyt ekspercki przeprowadzany przez minimum dwóch specjalistów, którzy realizują scenariusze dostarczane przez Klienta oraz/lub przygotowane przez zespół desi9n.pl po analizie produktu poddawanego audytowi. Eksperci są niezależni, obiektywni, efektem ich pracy jest wielostronnicowy raport, zawierający informacje takie, jak m.in.:

  • wskazanie problemów użyteczności,
  • miejsce ich występowania,
  • priorytet błędu (być może dana komplikacja uniemożliwia osiągnięcie założonego celu?),
  • charakter błędu - jednorazowy/stały,
  • przedstawienie rekomendacji na usunięcie problemu.

Zapraszamy do kontaktu, będziemy w stanie przygotować indywidualnie dopasowaną ofertę.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Zespół desi9n.pl zajmował się zaprojektowaniem i wdrożeniem strony internetowej mojej firmy. Moja działalność opiera się na sprzedaży ekskluzywnych schodów i dzięki stronie internetowej (stairscenter.pl) mogę dotrzeć do nowych klientów, a także utrzymać kontakt z dotychczasowymi. W przypadku mojej branży liczy się styl i elegancja – strona internetowa, którą wykonali Panowie z desi9n.pl spełnia moje oczekiwania. Poza budową strony mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, a także pomoc przy planowaniu zmian.

Marcin Pieczonka - właściciel serwisu StairsCenter.pl

Grupa desi9n.pl wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Już podczas spotkania przygotowali wspólnie z naszymi pracownikami koncepcyjny projekt witryny. Po trzech tygodniach otrzymaliśmy już działający projekt witryny który był stopniowo rozbudowywany. Desi9n.pl zapewnia nam wsparcie techniczne dotyczące strony chociaż od realizacji minęło już półtora roku, mogę ich polecić jako solidnego wykonawcę w branży usług internetowych.

Maciej Błach - Właściciel Agencji Embi-Marketing

Firmę desi9n.pl znalazłem przypadkowo szukając wykonawcy strony internetowej. Zaskoczył mnie fakt telefonu od Właściciela Firmy i jasnego przedstawienia sytuacji (a nie maila oferującego swoje usługi jak wiele innych Firma zrobiło). Przyznam się szczerze nie znałem się totalnie na tekstach które desi9n mi wyjaśniał lecz zaufałem im, opłacało się.

Ze strony www.golfevents.pl jestem bardzo zadowolony, w przypadku problemów zawsze służą mi pomocą, POLECAM

Sławek Młynarczyk - Właściciel cateringu i barku letniego na polu golfowym w Warszawskim Wilanowie