Open Menu

desi9n.pl

"Nature may reach the same result in many ways"

Nikola Tesla

Phonegap, strony RWD, aplikacje webowe

...dla urządzeń mobilnych

"If I have done the public any service, it is due to my patient thought"

Isaac Newton

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów

rozwiązania dedykowane

Proces realizacji aplikacji mobilnej

miniatura realizacji
Przykładowa realizacja - Headphones Master

Podstawową kwestią w tworzeniu rozwiązań dla urządzeń mobilnych jest szczegółowa analiza potrzeb klienta i podjęcie decyzji jaki typ wdrożenia jest preferowany. Do wyboru są strony internetowe z wykorzystaniem RWD, aplikacje webowe dedykowane do urządzeń mobilnych, a także aplikacje mobilne oparte o platformę Cordova / Phonegap. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez naszą firmę rozwiązanie satysfakcjonowało klienta.

Po etapie zebrania wymagań i kosztorysu następuje przygotowanie koncepcji graficznej i makiet funkcjonalnych, a następnie kodowanie.

Kolejnym etapem są testy aplikacji na różnych urządzeniach. Zwykle na tym etapie prowadzony jest również refactoring kodu w celu jego ujednolicenia i przygotowania na późniejszą rozbudowę.

Ostatnim etapem jest przekazanie rozwiązania klientowi i rozliczenie na podstawie faktury VAT.

Warte przeczytania

Rekomendacje

Współpraca z desi9n.pl to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów. Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawienie uzyskiwanych efektów.

Polecam desi9n.pl jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

Właściciel serwisu Sprzątanie Stefanowicz

Profesjonalne podejście zespołu Desi9n.pl sprawiło, że współpraca z tą firmą była przyjemnością. Prace nad aplikacją CoWjem zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Zaletą Desi9n.pl była cierpliwość i fachowość doradztwa na temat poszczególnych elementów aplikacji. Z otrzymanego produktu jestem zadowolony, dlatego polecam firmę jako partnera w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych.

Hakuna Matata - Mateusz Kustra

Jako Prezes Fundacji Czyste Powietrze chciałabym gorąco polecić firmę desi9n.pl jako solidny software house. Panowie przygotowywali dla nas witrynę www i aplikację PWA - dla wydarzenia sportowego - MRDP (Maraton Rowerowy Dookoła Polski). Bardzo doceniamy zarówno sam sposób realizacji jak i późniejsze wsparcie po wykonaniu - dzięki temu cykliczne wydarzenie jakim jest MRDP miało szansę odbyć się za każdym razem z relacją on-line przy wsparciu systemu powiadomień SMS. Polecam desi9n.pl za dobrą, solidną i systematyczną pracę, która jak w sporcie i w tym przypadku - przyniosła wymarzony efekt.

Prezes Fundacji Czyste Powietrze - Agata Śmieja